Як підібрати акваріум.

Акваріум недарма вважається кращим засобом для розслаблення. Спостереження за життям красивих маленьких рибок, за тим, як повільно вони плавають, дуже утихомирює. Гарний акваріум може оживити будь-який простір в будинку і впишеться в будь-який інтер'єр. Якщо ви вирішили придбати акваріум, то слід серйозно поставитися до його вибору, щоб цей предмет не перетворився із засобу для розслаблення в подразник. Про те, як саме слід вибирати акваріум, ви зможете дізнатися в цій статті.
Інструкція
1
Насамперед, розрахуйте, який обсяг акваріума ви можете собі дозволити, виходячи з розмірів вашої квартири. Безглуздо і незручно буде, якщо акваріум займатиме половину кімнати, навіть якщо ваша дитина посилено про це просіт.Еслі ваша квартира невелика, то подумайте над придбанням маленького акваріума. Можете придбати круглий, цільний. Обсяг такого акваріума становить від 5 до 25 літрів, акваріум може розміститися навіть на письмовому столі. Проблема тут полягає в тому, Що багато риб туди не посадиш, хіба що парочку середніх рибок або декілька зовсім маленьких. Існують також пластикові акваріуми, об'ємом до 30 літрів, однак такий акваріум легко подряпати.
2
Якщо у вас квартира не надто маленька і дозволяє хоча б середніх розмірів акваріум, то вибирайте розмір приблизно на 60-100 літрів. Його проблема полягає в частих протечках. Протікання ви можете ліквідувати за допомогою пластиліну. Слідкуйте за тим, щоб каркас такого акваріума був обов'язково металевим і ні в якому разі не алюмінієвим. Також бувають каркаси з оргскла, але такий акваріум зажадає ідеально рівній поверхні і може дуже легко подряпатися.
3
Ви можете вибрати і акваріум без каркаса, скріплюють такі акваріуми силіконовим каучуком. Такий акваріум теж вимагає дуже рівній поверхні і не терпить ніяких, навіть найменших вібрацій, так що якщо ваш сусід - любитель орудувати перфоратором, краще відмовтеся від такої покупки.
4
Якщо у вас велика і простора квартира, в яку ви можете поставити великий акваріум, то купуйте акваріум довгою до півтора метрів і шириною до півметра. Такі акваріуми можуть вмістити до 500 літрів і, в них ви можете запустити велику кількість риб самого різного розміру.
5
Такі акваріуми бувають з оргскла і з каркасом, але каркасні неймовірно важкі, у вас обов'язково виникнуть проблеми при транспортуванні, тому краще вибирайте оргстеклянних. Обов'язково такий акваріум постачите міцною металевою підставкою. Найкраще буде, якщо ви зробите спеціальну підсвітку в акваріумі - тоді він буде виглядати дуже красиво і ефектно.
6
Ну і, звичайно, уважно поставтеся до вибору риб, дізнайтеся у фахівців, яких рибок можна поміщати разом, а яких не можна, дізнайтеся особливості їх содержанія.Любуйтесь рибками, і удачі вам!