Як бути гарною бабусею.

Час швидкоплинний, і повідомлення про те, що ви скоро станете бабусею , може застати зненацька. Народження онуків - це чудово. Не варто панікувати, мудрість і життєвий досвід допоможуть вам стати хорошою бабусею .
Інструкція
1
Освіжите в пам'яті інформацію про догляд за дітьми. Почитайте сучасну літературу з виховання малюків, з часу вашого материнства багато що змінилося. Поцікавтеся, яка методика виховання дітей найбільш близька майбутній мамі, це вам допоможе краще зрозуміти один одного.
2
Допомагайте молодим батькам піклуватися про дитину. Запропонуйте свою допомогу і в домашніх справах. Малюк забирає багато часу і смачна вечеря, приготований турботливою бабусею , буде гідно оцінений.
3
Запропонуйте втомленою матусі відпочити і приділити трохи часу собі, поки ви будете гуляти з малюком на вулиці. Коли дитина підросте, читайте йому книги і займайтеся з ним розвиваючими іграми. З часом запропонуйте батькам привозити внука до вас на вихідні. Подружжя зможуть побути удвох або зустрітися з друзями, а ви вдосталь поспілкуватися з малюком. Головне, щоб ваша допомога була спокійною і ненав'язливою. Не варто кидатися в крайності і проводити кожен день у ліжечка дитини, невсипно стежачи за всіма діями молодих батьків.
4
Чи не ставте під сумнів авторитет мами, навіть якщо ви не зовсім згодні з її методами виховання. Всі свої поради доносите в коректній і доброзичливій формі. З питань, що стосуються здоров'я малюка, спочатку консультуйтеся з лікарем. Але такі уточнення потрібні у разі крайньої необхідності, коли ви в корені не згодні з тим як батьки лікують дитини і бачите реальну загрозу для дитячого здоров'я.
5
Придумайте своє спільне заняття з онуком. Коли малюк буде у вас гостювати, печіть разом пироги, ходите в цікаві міні - походи, нехай у вас буде свій нехитрий секрет. Ну і звичайно всі бабусі асоціюються у дітей з теплом, любов'ю, затишком і подарунками. Любіть своїх онуків, щиро цікавтеся їхнім життям, і маленькі серця вам дадуть відповідь взаємністю.