Як поводитися на кастингу.

Початківці моделі, готуючи себе до блискучої кар'єри, роблять безліч помилок на шляху до вершин слави. Один з найважливіших етапів на цьому шляху - кастинг. І потрібно заздалегідь підготуватися до його проходженню, виключити неприємні несподіванки і постаратися пройти його без помилок, непробачних для майбутньої зірки подіуму.
Інструкція
1
Для початку зберіть всі відомості про майбутній кастингу , щоб виробити найкращу лінію поведінки і зацікавити журі власною персоною. Дізнайтеся, де він проходитиме, в який час, яка спеціалізація кастингу, хто проводить відбір моделей. Приміром, для подиумного показу потрібні одні моделі, а для фотосесії інші. Крім того? потрібно з'ясувати переваги модельєрів, особливості колекції.
2
Підготувавшись таким чином, ви зможете уникнути зайвого хвилювання і бути готові до несподіваних рішень суддів. Знання додасть вам впевненості, а це вкрай важливо для вдалого проходження кастингу. Тут важливо продемонструвати врівноваженість, а не властиві початківцям зажатость або епатаж.
3
Прийдіть на кастинг точно в призначений час або трохи раніше, щоб встигнути підготуватися. Познайомтеся з іншими дівчатами, постарайтеся подружитися. Ваша доброзичливість, але не нав'язливість, теж може бути відзначена членами журі. Ведіть себе природно. При цьому не допускайте вольностей. Кокетство цінується на кастингах іншого роду. А тут найважливіше, що від вас чекають - професіоналізм. Навіть за умови, що це ваш перший конкурс, намагайтеся триматися як досвідчена модель.
4
Посміхайтеся і постарайтеся при можливості продемонструвати журі вашу щирість. Крім того, можуть стати в нагоді і ваші здібності (акторська майстерність, танець або ін.). Тут, крім показу портфоліо, вас можуть попросити провести самопрезентацію. Покажіть найкраще з того, що вмієте і розкажіть про себе те, що може бути важливим для цієї професії (іноземні мови, комунікабельність і т.д.).
5
Зверніть увагу на атмосферу кастингу. Тут завжди панує робоча обстановка. Не порушуйте її розмовами по телефону або гучним сміхом. Будьте уважні, не пропустіть запрошення в зал перегляду. Пропустивши свою чергу, ви можете залишитися без запрошення або викликати роздратування суддів. Поважайте цих людей, як і своїх суперниць. Тобто ведіть себе професійно, і все у вас вийде.
Щоб розуміти американців і більш плідно з ними спілкуватися, необхідно знати про те, як вони ставляться до людини у себе в країні, а також які існують особливості, притаманні лише цій нації.
Інструкція
1
При спілкуванні з американцями покажіть ті сторони своєї особистості, по яких вони звикли оцінювати звичайної людини. Обов'язково посміхайтеся. Це повинно стати візитною карткою вашої поведінки. Посмішка для американця - символ успіху, спосіб життя, обов'язкова звичка, як, наприклад, почистити зуби чи поснідати вранці. Вона не несе в собі нічого, крім самої посмішки та гарного настрою. Врахуйте, що так вони поводяться з будь-яким перехожим.
2
Не переходьте кордону відкритості. Незважаючи на те, що в США люди товариські і відкриті, там не прийняті дружні обійми і поцілунки при зустрічі, як, наприклад, в деяких регіонах Росії. Не "стискаючи палицю» і не порушуйте ні особистого простору людини, ні його внутрішнього світу, задаючи занадто інтимні питання. Поважайте себе і його.
3
Забудьте про свої життєві невдачі. Америка - одна з тих країн, де з дитинства культивуються якості лідера, завзятість у досягненні мети, навички відстоювання власної точки зору. Звичайно, це зовсім не означає, що вони відносяться до проблем інших людей з байдужістю. Але жоден американець не стане вислуховувати ваші історії про несправедливість і життєвих труднощах.
4
Поважайте індівідуаьность американців і проявляйте свою власну. Така поведінка дасть їм можливість відчути себе в «своїй тарілці» і буде розташовувати до цікавішого спілкуванню. В Америці прийнято вирішувати самостійно, як проводити особистий вільний час, його там дуже цінують. Якщо ви маєте намір влаштувати, наприклад, семінар, святковий вечір або прогулянку за місто, заздалегідь обговоріть і узгодьте всі деталі цих заходів, щоб уникнути можливих непорозумінь. Покажіть, що ви також цінуєте кожну хвилину і зацікавлені в пунктуальності та відповідальності.
5
Майте на увазі, що навіть найближчого друга американець може відмовити в спілкуванні, якщо у нього інші плани на зазначений час. Якщо ви опинитеся в подібній ситуації, не ображайтеся, т.к. вас просто не зрозуміють і навіть не стануть пояснювати, в чому справа. Така поведінка спочатку може здатися вам занадто егоїстичним, але саме це виховало у нації шанобливе ставлення до інших людей, дотримання прав людини, її особистого простору і т.д.