Як включити фронтальну камеру.

фронтальна камера обладнуються мобільні телефони з функцією відеозв'язку. Також така камера може бути використана для зйомки автопортрета. У деяких режимах вона включається автоматично, в інших же її потрібно включити вручну.
Інструкція
1
Щоб зробити відеодзвінок, спочатку підключіть таку послугу у оператора (за її наявності). Потім наберіть номер співрозмовника (його апарат також повинен підтримувати цю послугу, і вона повинні бути підключена). Але кнопку відправки виклику не натискайте. Замість цього натисніть ліву екранну клавішу, яка в цей момент буде носити назву «Функції». Виберіть у меню пункт під назвою «Відеодзвінок» або аналогічним (воно залежить від моделі телефону). Розмовляючи, направляйте фронтальну камеру на себе - вона включиться автоматично. Якщо співрозмовник вчинить так само, ви побачите його на екрані. Оскільки підносити телефон в режимі відеодзвінка до вуха немає сенсу (не можна буде користуватися ні екраном, ні камерою), доведеться включити гучний зв'язок або приєднати гарнітуру.
2
Якщо ви бажаєте знизити витрати на відеозв'язок, поставте на телефон програму Skype (якщо вона доступна для вашої моделі апарата, але не встановлена на нього заздалегідь). Правильно налаштуйте точку доступу (APN): її назва повинна починатися зі слова internet, але ні в якому разі не wap. Зареєструйтеся на сайті Skype і отримаєте логін і пароль. Запустивши програму, введіть їх. Додайте в список контактів ники співрозмовників. Виберіть одного з них і зателефонуйте йому. Фронтальна камера включиться автоматично, як і в попередньому випадку.
3
Щоб зробити фронтальною камерою автопортрет, спочатку запустіть на телефоні додаток «Камера». В одних апаратах для цього потрібно довго утримувати кнопку спуску затвора, в інших її досить просто натиснути (при розблокованою клавіатурі), в третіх - знайти відповідний пункт у меню (наприклад, «Додатки» - «Камера»). Відразу після цього на екрані з'явиться картинка, що знімається основне (задньої) камерою телефону. Щоб включити замість неї передню, натисніть ліву екранну клавішу, а потім в меню виберіть пункт «Друга камера» (він може називатися і під-іншому). Наведіть апарат на себе під бажаним ракурсом і з бажаного відстані, потім зробіть знімок натисканням клавіші спуску затвора (у деяких телефонах її слід не злегка притиснути, а натиснути до упору, а іноді - утримувати близько секунди). Зробивши автопортрет, не забудьте потім переключити режим назад, вибравши в меню пункт «Основна камера».
Зверніть увагу
Не користуйтесь відеозв'язком (в т.ч., через Skype) у роумінгу.