Як вилетіти до Мексики. Як полетіти з України до Мексики.

Для того щоб полетіти в Мексику , необхідно придбати авіаквиток і отримати дозвіл на в'їзд. Це можна зробити в режимі онлайн, дозвіл є дійсним за умови участі авіакомпанії в Системі Електронного Дозволи і не потребує оформлення візи.
Інструкція
1
Мехіко. В столицю Мексики з Москви не виробляються прямі рейси. Перельоти з однією проміжною посадкою здійснюють Iberia, Air Europa Lineas Aereas, British Airways, Delta Air Lines, United Airlines, LuftHansa, Air France, KLM. Тривалість перельоту становить від 16 годин.
2
Гвадалахара. В адміністративний центр штату Халіско в західній частині Мексики можна потрапити лише з двома проміжними посадками. Такі перельоти виконують Air Europa Lineas Aereas, British Airways, Delta Air Lines, LuftHansa, AlItalia, KLM. Компанії перераховані в порядку зростання вартості авіаквитка. Тривалість перельоту становить від 19 годин.
3
Монтеррей. До столиці штату Нуево-Леон з Москви можна потрапити лише з двома пересадками. British Airways виконує рейси через Лондон і Даллас, Delta Air Lines через Нью-Йорк і Атланту, LuftHansa через Франкфурт і Детройт. Тривалість такої подорожі становить від 24 годин, тому є сенс дістатися до Канкуна, а там скористатися послугами місцевих авіаліній.
4
Канкун. В цей курортний місто з Москви авіакомпанією «Трансаеро» виконуються прямі рейси. Тривалість перельоту становить всього 12 годин 55 хвилин. Крім того, туди можна полетіти літаками Air Berlin, Air Europa Lineas Aereas, British Airways, ці компанії здійснюють перельоти з одного стикуванням рейсу. При покупці авіаквитків під час акцій можна істотно знизити витрати на переліт, але тривалість такої подорожі зростає на декілька годин і багато в чому залежить від часу очікування в аеропорту проміжної посадки.
5
Отримайте електронний дозвіл на в'їзд в Мексику . Для цього заповніть в режимі онлайн заяву - ця послуга безкоштовна. Дозвіл дозволяє туристам перебувати на території Мексики протягом 180 днів, для його оформлення необхідно наявність чинного закордонного паспорта.
За останні роки Мексика не раз привертала до себе увагу міжнародної преси. Приводом для інтересу журналістів служила, насамперед, війна з злочинністю, оголошена урядом країни. На тлі боротьби з наркокартелями в Мексиці розвертається і битва за головну державну посаду. Вибори президента в 2012 році відрізняє жорстке протистояння між кандидатами.
Попередні президентські вибори в Мексиці відбулися в липні 2006 року. Перемогу тоді здобув кандидат правлячої партії Ф. Кальдерон, який набрав більше третини голосів виборців. Втім, його основний суперник А. Обрадор відстав від Кальдерона всього на частки відсотка. Минуло шість років, і 1 липня 2012 виборці Мексики прийдуть голосувати за нового презідента.В цей раз боротьбу за президентське крісло ведуть все той же Андреас Мануель Лопес Обрадор, лідер Революційно-демократичної партії, і кандидат від Революційно-інституційної партії Енріке Пенья Ньєто. Офіційні засоби масової інформації Мексики обходять стороною кампанію Обрадора, чий успіх на майбутніх виборах явно не влаштує адміністрацію США. Американські політичні кола не зацікавлені в тому, щоб в сусідній Мексиці прийшов до влади потенційний «популіст», шанувальник Фіделя Кастро і Уго Чавеса. Проте, Обрадор впевнено завойовує підтримку все нових верств виборців, використовуючи роботу на місцях і соціальні сеті.Рейтінговие опитування, проведені журналістами, викликають тривогу у Пеньі Ньєто, що не приховує своїх симпатій до Вашингтону, і вселяють оптимізм в прихильників Обрадора. Щоб виключити можливі підтасовки даних на виборах 1 липня, активісти Революційно-демократичної партії мають намір направити на виборчі дільниці своїх наблюдателей.Президентская гонка 2012 року в Мексиці не відрізняється від тієї, що проходила кілька років тому. Серії підтасувань, закулісних маневрів і скандалів - неодмінні атрибути політичної боротьби. Багато мексиканці переконані, що саме фальсифікація минулих виборів дозволила присудити остаточну перемогу нинішньому президентові Феліпе Кальдерону. Вважається, що американська політична еліта «призначила» його главою мексиканського держави задовго до виборів. Прихильники Обрадора вважають, що кандидатура нинішнього ставленика США Ньєто теж давно узгоджена з Вашингтоном. Кому на цей раз бути президентом, покажуть вибори.