Як повісити гірлянду.

Виблискуюча вогнями гірлянда - один з головних атрибутів улюбленого зимового свята. В Європі та Америці - на Різдво, а в Росії - на Новий рік в кожному будинку, на кожній вулиці, у кожного магазину з'являються миготливі різноколірні вогники, що прикрашають двері, стіни або ялинку. Однак, милуючись химерною грою світла гірлянд, не варто забувати, що це - не тільки миле прикраса, а й електричний прилад. А значить, при декоруванні приміщення гірляндами повинні дотримуватися певні правила, щоб прикраса тільки радувало вас і ваших близьких, і не стало джерелом загоряння.
Інструкція
1
Головне в гірлянді - її безпеку. Тому ще перед тим, як розвішувати прикраса, уважно перевірте його. Ізоляція на гірлянді повинна бути не пошкоджена, при включенні в розетку гірлянда ні в якому разі не повинна іскрити або пахнути паленої гумою. Якщо все гаразд, можна приступати у декоруванню. На ялинку, як правило, вішають стрічкову гірлянду , починаючи з верхівки і оперізують рухами просуваючись вниз. Якщо у вас гірлянда-сітка, нею краще декорувати стіну або двері або вікно. Однак конусоподібна сітка буде добре виглядати і на ялинці: просто надягніть її на деревце зверху.
2
Вішаючи гірлянду на ялинку, стежте за тим, щоб шнур не заплутувався в хвої, а лампочки світили не вглиб дерева, а назовні. Пам'ятайте, що спочатку ялина прикрашається гірляндою, і тільки потім - іграшками. Намагайтеся, щоб ялинкові прикраси не були щільно притиснуті до лампочок або шнуру. Якщо в будинку є маленькі діти або тварини, або ви чекаєте юних гостей, не варто огортати гірляндою-стрічкою нижні гілки ялинки, щоб несвідомі малюки або кошенята не смикати провід. Після того, як гірлянда буде повешана, переконайтеся, що вона добре закріплена і не спаде з ялинки.
3
Ви можете повісити новорічну гірлянду згідно зі східним вченням фен-шуй. Вважається, що яскраве світло, який створюють переливаються вогники, може активувати енергію. Але от якою буде сила цієї енергії - руйнівною або творчої, залежить від місця розташування вогників, тобто лампочок гірлянди. Якщо ви хочете зрушити з мертвої точки ваші особисті відносини, підігріти кар'єрні успіхи, вішайте гірлянду в західній частині вашої квартири. Якщо ж потрібно поліпшити матеріальне становище, розмістіть вогники на сході. Південну і північну частину краще залишити без прикраси: по фен-шуй, це несприятливі місця для енергії світла, вони можуть перетворити полум'я любові в пожежі сварок, і навіть залучити в будинок злодіїв.
Корисна порада
Якщо з якихось причин ви не можете прикрасити будинок електричної гірляндою, повісьте хвойну. Ці елементи декору продаються як у вигляді вінків, так і у вигляді пухнастих стрічок, якими можна обмотати ялинку. Вони не будуть виблискувати вогнями, але можуть. наприклад, дзвеніти, якщо в них вплетені маленькі дзвіночки.
Сьогодні люди мають можливість обмінюватися інформацією практично в реальному масштабі часу. Використовуючи інтернет, мобільний зв'язок, ви можете передати своє повідомлення зацікавленій особі практично відразу. Але, коли необхідно оповістити якомога більшу кількість людей, контактних даних яких у вас немає, можна скористатися старим, перевіреним способом - повісити оголошення , написане на папері.
Інструкція
1
Продумайте, якого розміру буде аркуш паперу, на якому буде написано ваше оголошення . Якщо воно буде повішено на стіні або іншій поверхні, де поруч з ним не буде інших оголошень, то лист може бути більшим - формату А3 або навіть А4. Коли ви збираєтеся розмістити його на дошці оголошень, де місця небагато, то доведеться обмежитися половиною аркуша формату А4.
2
В цьому випадку радимо вам підібрати папір, за кольором відрізняється від інших оголошень - це допоможе не загубитися на дошці вашої інформації. Але враховуйте, щоб колір папери не був дуже насиченим, щоб розміщений на ній текст легко читався. Не використовуйте для оголошень папір з малюнком, це ускладнює сприйняття.
3
Відповідно до розмірів паперу, продумайте інформацію, яку ви збираєтеся повідомити і сформулюйте її в доступній, але короткій формі. Текст повинен бути таким, щоб практично відразу сприймався мозком людини, щоб на його прочитання і сприйняття не треба було витрачати час.
4
Крім того, врахуйте розмір аркуша і підберіть такий розмір шрифту, щоб слова було видно досить добре навіть на невеликому віддаленні. Колір паперу та шрифту повинні бути контрастними. Для залучення уваги можна використовувати різний колір шрифту. Наприклад, слово «Оголошення» можна написати літерами червоного кольору, а решта повідомлення - чорного.
5
Якщо в тексті вашого оголошення будуть дані телефони, за якими бажаючі можуть дзвонити, то передбачте в нижній частині можливість їх розміщення в відривних полях, щоб ті, хто не може записати такий телефон, могли просто відірвати папірець з цим номером.
6
Постарайтеся повісити своє оголошення на рівні людських очей. В цьому випадку вірогідність того, що воно буде помічено людьми, що проходять повз, зростає. Приклеюйте його досить надійно, щоб вітрі або вандалам було достатньо важко зірвати його.