Як вивчити турецьку мову. розмовний турецький вивчити.

На турецькому мові спілкуються близько 85 мільйонів чоловік по всьому світу: в Росії, на Близькому Сході та Східній Європі. Ви теж можете його освоїти, якщо зумієте грамотно застосувати різні ефективні онлайн-матеріали.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - навушник/мікрофон;
  • - клуб спілкування;
  • - наставник;
  • - канцелярське приладдя.
Інструкція
1
Пройдіть на сайт livemocha.com в розділ турецької мови. Даний ресурс надає можливість вивчати його в базовому і розмовному варіанті. Якщо цей рівень для вас достатній, тоді просто введіть своє ім'я та імейл в відкрилася формі. Вам на пошту кожен день будуть приходити уроки для освоєння турецької мови. Виконуйте їх і відправляйте на перевірку викладачеві. Таким чином ви поступово навчитеся читати, розуміти мову і відтворювати її на початковому рівні.
2
Ознайомтеся з можливостями сайту turkishonline.ru. На ньому ви можете знайти матеріали для самостійного вивчення, а також добірку аудіо та відео посібників для ефективного аудіювання. Займайтеся самі, приділяючи вивченню мови не менше 2 годин на день. За цей час ви повинні вивчати не менше 10 нових слів, а також працювати над граматикою, читанням і слуханням турецької мови. За кілька тижнів безперервної роботи ви зможете домогтися відчутного прогресу.
3
Працюйте з викладачем для постановки розмовної мови. Однією теорії вам буде недостатньо, важливо ще й живе спілкування. Це можна зробити тільки з досвідченим наставником-лінгвістом, займаючись з ним за індивідуальним графіком допомогою скайпу. Однак ви можете знайти його і в своєму місті за допомогою оголошень в мережі або в газетах.
4
Закріплюйте набуті навички в клубах спілкування по інтернету. Це можна зробити за допомогою того ж ресурсу livemocha.com. Ви будете розмовляти не тільки з носіями мови, а й таким же новачками, як і ви. Зазвичай, такі клуби проходять в спеціально відведеній конференц-кімнаті. Намагайтеся бути присутнім на них не менше 1-2 разів на тиждень. Тоді ви швидко зможете звикнути до турецької мови і відтворювати її теж.
Корисна порада
Розгляньте варіант навчання на курсах турецької мови в реалі, а саме в Стамбулі, Анкарі та інших містах Туреччини. Це допоможе вам швидко зануритися в автентичну мовну середу, що негайно позначиться на мовному прогресі.