Як витримати дієту.

Іноді дієта дається непросто і стає серйозним випробуванням сили волі. Складно витримати тривалий час, обмежуючи себе в продуктах. Для полегшення процесу схуднення використовуйте деякі рекомендації та хитрості.
Інструкція
1
Налаштуйтеся на дієту заздалегідь і поставте перед собою досяжну мету. Правильно виберіть час, щоб не було ніяких авралів на роботі і все було спокійно в особистому житті. Нервові ситуації можуть збити вас з настрою і викликати бажання перекусити забороненими продуктами.
2
Виберіть відповідну дієту , яка відповідає вашим перевагам. Вивчіть меню, якого слід дотримуватися під час дієти. Розплануйте, що і коли ви будете готувати, чи всі продукти ви зможете купити, приготувати і з'їсти. З великої кількості наявних дієт потрібно вибрати ту, яка влаштує вас за всіма параметрами.
3
Пригнічуйте апетит. Випийте склянку води, щоб зменшити відчуття голоду. Якщо це не допомогло, можна перекусити фруктами або продуктами, які дозволені на вашій дієті. Розтягніть прийом їжі, повільно пережовуючи їжу, і набирайте маленькі порції. Не читайте і не дивіться телевізор, щоб зосередитися на їжі і відчути момент насичення.
4
Знайдіть однодумців, які дотримуються дієти або просто можуть вас підтримати. Друзі, близькі або люди на форумі худнуть. У моменти слабкості висловіть їм свої сумніви, разом вам буде простіше з ними впоратися.
5
Подбадривайте себе, коли настрій пропадає і виникає бажання все кинути. Згадайте про свою мету, уявіть, якою красивою ви будете. Записуйте щоденні досягнення і перечитуйте в момент відчаю. Усвідомлюючи, що страждання приносять результат, ви зможете взяти себе в руки.
6
Займайтеся улюбленими справами. Відволікаючись на свої захоплення, ви не помітите, як швидко летить час. Думки про їжу не будуть так часто турбувати, якщо ви досить захопитеся своїм заняттям. Постарайтеся вибрати активні хобі, наприклад, біг, плавання або танці, щоб це сприяло схудненню.