Як вибрати полікарбонат.

Полікарбонат з'явився на будівельному ринку відносно недавно. Він застосовується для виготовлення навісів, козирків і теплиць. Свою популярність даний матеріал заслужив завдяки своїм унікальним фізико-механічними властивостями.
Інструкція
1
В даний час полікарбонат випускається досить великою кількістю виробників. Одними з найпопулярніших є Polygal, Kinplast, Carboglass, Makrolon, Borax і т.д. Тому при виборі полікарбонату в першу чергу зверніть увагу на фірму-виробника. Якщо вона спеціалізується на випуску даного матеріалу менше 5-7 років, відмовтеся від такої покупки.
2
Крім того, на упаковці має бути вказано не тільки назва торгової марки, але і такі дані, як назва заводу-виробника, юридична та фактична адреса організації, телефон та інструкція з експлуатації полікарбонату.
3
Потім подивіться наявність даних про вагу листа і його несучої здатності. Адже саме від цих характеристик залежить наскільки довго простоїть ваше споруду.
4
Наявність ультрафіолетової захисту у полікарбонату - не менш важливий ознака. Якщо зріз листа матиме злегка блакитний відтінок, то будьте впевнені: даний матеріал має захист. Відсутність цієї ознаки свідчить про протилежне, а значить, прослужить він вам не довго.
5
При виборі полікарбонату уважно огляньте поверхню аркуша. У якісного матеріалу вона гладка, без напливів і хвиль. Наявність подібних нерівностей негативно позначається на несучій здатності полікарбонату. Якщо ви помітите які-небудь включення в масу листа, наявність темних плям і бульбашок, будьте впевнені, що при виготовленні матеріалу застосовувалося величезна кількість вторинної сировини, а це також зменшить термін його експлуатації.
6
При покупці полікарбонату не економте на комплектуючих до нього. Як правило, якщо вони якісні, вони здатні значно продовжити життя вашому спорудженню.
7
Не використовуйте гумові ущільнювачі, замість них краще віддайте перевагу виробам з ЕПДМ. Саморізи і гвинти повинні бути тільки оцинкованими.
8
Якщо ви будете дотримуватися цих правил при виборі полікарбонату, ви оберете якісний матеріал, а тим самим значно збільшите термін служби своєї конструкції.