Як поводитися на турнірі.

Щоб виступити успішно на тому чи іншому змаганні, потрібно не тільки підготуватися фізично і морально, а й знати деякі особливості поведінки. Якщо всі ці аспекти будуть враховані, тоді можна розраховувати на сприятливий результат на турнірі .
Інструкція
1
Прийдіть на територію проведення турніру за півтори години. За цей період вам потрібно встигнути переодягнутися, провести хорошу розминку і налаштуватися психологічно. Під час розминки не дозволяйте нікому турбувати вас з непотрібними розпитуваннями або іншими незначними справами, оскільки це все може вас збити з потрібного настрою. Можете тільки слідувати інструкціям свого наставника, якщо він їх вам буде давати.
2
Пройдіть реєстрацію учасників. Якщо ви вже зробили це заздалегідь, тоді просто переконайтеся, що ви внесені в список змагаються. Однак цей момент вас не повинен відволікати від психологічного і фізичного настрою на турнірі . Прийдіть до місця побудови учасників та оприлюдненню суддів. Прослухайте гімн країни і підіть в затишне місце, щоб продовжити розминатися. Чекайте, коли вас запросять до старту.
3
Виступите на турнірі в порядку виклику учасників. Ведіть себе вкрай коректно з суддями та іншими учасниками. Дотримуйтесь тими правилами, які оголосять рефері. Пам'ятайте, що неналежну поведінку можна привести не тільки до різних санкцій, але навіть і видаленню з турніру. Буде дуже прикро, якщо ви довго до нього готувалися, але не змогли стримати емоції в потрібний момент. Після закінчення змагальної програми ідіть на місце відпочинку.
4
Виконайте обов'язкову затримку. Пробіжіть кілька кіл і зробіть розтяжки. Ніколи просто так не сидіть і не лежите, навіть якщо ви дуже втомилися, оскільки ви можете порушити серцевий ритм. Після закінчення турніру прийдіть на нагородження, навіть якщо ви не опинилися в числі переможців та призерів.
5
Але якщо ви зайняли яке-небудь місце, переодягніться в сухий чистий одяг і прийміть вітання від суддів і тренерів. Подякуйте за вручений приз/медаль/грамоту. Обговоріть з тренером підсумки турніру і виконайте розбір помилок, яких можна уникнути в майбутньому.