Як вибрати махровий рушник.

Махровий рушник може не тільки виконувати свої прямі обов'язки, а й стати прикрасою ванної кімнати. Основними характеристиками цього предмета є розмір, вбираність, щільність, довжина ворсу, м'якість і забарвлення. Щоб зробити правильний вибір, послухайте відгуки людей про різні виробах.
Інструкція
1
Уважно вивчіть маркування рушники. У складі повинен бути зазначений бавовна 100% і країна-виробник. Самий високоякісний і відповідний для махри бавовна родом з Пакистану та Єгипту.
2
Зверніть увагу на тип пряжі, вона може бути одиничною, подвійний, зачесане і крученої. Візьміть рушник з зачесане пряжі, вона володіє найвищим показником поглинання вологи.
3
Термін придатності махрового рушника залежить від його щільності. Чим вона менша (300 г/кв.м і нижче), тим швидше виріб приходить в непридатність. Найкращий варіант - 450-600 гр/м2, в цьому випадку рушник довгий час буде залишатися еластичним і не втратить свою форму.
4
Щільність не вказана на маркуванні, але її можна визначити по вазі рушники. Наприклад, виріб розміром 70х140 сантиметрів при щільності 500 г/кв.м буде важити приблизно 490 грамів.
5
Важливим чинником при виборі махрового вироби є висота ворсу. Чим він коротший (3,5 мм і нижче), тим гірше його вбираність. Таке рушник швидше стає грубим і мокрим, часто рветься. Занадто довгий ворс (8 мм і більше), сильніше псується після прання, втрачає свій ошатний вигляд. Купуйте рушник з ворсом завдовжки п'ять міліметрів.
6
Зверніть увагу на склад виробу. Найкомфортніше махровий рушник зроблено зі стовідсоткового бавовни. Занадто м'яке виріб може містити в собі штучні волокна, наприклад, віскозу.
7
Тепер підберіть відповідну до обробці ванної забарвлення рушники. Для світлої кімнати підійде виріб кольору морської хвилі з рослинним орнаментом. Для ванної, обставленій в романтичному стилі, візьміть салатовое рушник з сатиновим блиском.
8
Коричневі і бежеві відтінки підійдуть до кімнаті, виконаної з мармуру та каменю. Візьміть біле або чорне рушник , якщо ваша ванна кімната оброблена в японському стилі. Зверніть увагу на обробку канви і облямівку вироби. Вони повинні бути акуратними і чіткими, щоб рушник