Як взяти кредитну картку.

Кредитна карта - це зручна річ для тих, хто хоче періодично користуватися невеликими сумами в кредит. Її достатньо просто оформити, головне - вибрати пропозицію на ринку фінансових послуг, яке максимально вам підійде.
Інструкція
1
Виберіть банк, в якому ви будете оформляти карту. Зробити це можна, вивчивши різні пропозиції фінансових організацій. Вони публікуються на сайтах банків, а також у пресі та на інтернет-ресурсах. При виборі кредитної програми зверніть увагу не тільки на процентну ставку, що стягується банком за користування кредитом, а й на вартість обслуговування карти. Вона знімається з рахунку щорічно в незалежності від того, чи використовуєте ви кредит чи ні. Ця комісія може доходити до 2000 рублів або навіть більших сум. Також дізнайтеся, чи є у пропонованій карти додаткові можливості. Наприклад, за деякими з них можна отримувати знижки в магазинах або накопичувати бонуси при польоті на літаках певної авіакомпанії.
2
Зберіть необхідний пакет документів. Зазвичай в нього включається, крім паспорта, довідка про доходи за формою 2НДФЛ або на бланку банку, а також копія трудової книжки, завірена роботодавцем. Також плюсом при розгляді анкети може стати свідоцтво про власність на автомобіль, а також закордонний паспорт зі штампами про перетин кордону Росії.
3
Прийдіть у відділення банку і заповніть анкету для отримання банківської карти. Вкажіть свої паспортні дані, адреса, місце роботи та посаду. Також заповніть відомості про доходи. Якщо у вас є або були інші кредити, про це також слід згадати. Гарна кредитна історія стане плюсом для вас при розгляді вашої заявки.
4
Дочекайтеся відповіді банку. Він може прийти і через годину, якщо це експрес-пропозицію, і через кілька днів. При позитивному рішенні відвідайте офіс банку ще раз. Підпишіть договір про користування картою. Один з його примірників повинні видати вам. Перед підписанням уважно його прочитайте, щоб перевірити всі умови на відповідність вашим очікуванням. Отримайте картку та ПІН-код до неї. Дізнайтеся у співробітників банку, чи потрібно вам робити які-небудь додаткові дії для активації карти. В деяких випадках для цього потрібно зателефонувати до кол-центру банку та повідомити про початок користування кредитним рахунком.