Як налаштувати канали на Філіпс. Як редагувати канали на телевізорі филипс інструкція.

Налаштування каналів на телевізорі Philips не вимагає спеціальних знань. Досить слідувати простим інструкціям. Автоматична настройка каналів дозволяє заощадити час і спростити процес налаштування.
Вам знадобиться
  • Пульт ДУ Philips
Інструкція
1
Знайдіть на пульті дистанційного керування кнопку з написом «MENU» і натисніть її. Із списку, виберіть розділ «Конфігурація» або «Настройки».
2
Далі перейдіть до пункту «Установка». Виберіть «Налаштування каналів». Потім - «Автоматична настройка» і «Почати».
3
Далі - «Перевстановлення каналів». Після цього потрібно вибрати будь-яку країну, в якій є офіційна система мовлення цифрового кабельного телебачення. На деяких телевізорах з заднього боку присутній список таких країн.
4
Тепер виберіть розділ «Кабельне», «Установки». Перед тим як запустити пошук, потрібно вказати режим швидкості передачі - «Ручна» і встановити швидкість передачі.
5
Також потрібно вказати сканування частоти: швидке або повне. Рекомендується встановити «Швидке сканування». Можете вибрати «Повне сканування». Воно займе близько 30 хвилин, при цьому наступний крок виконувати не потрібно.
6
Режим мережевої частоти встановіть «Ручний».
7
Щоб були знайдені не тільки цифрові канали, аналогові канали, поставте в стан «Вкл». Далі натисніть «Готово».
8
Тепер потрібно запустити пошук. Для цього натисніть "Почати" і почекайте завершення пошуку. По закінченні потрібно вибрати «Готово».
9
Налаштування каналів завершена. Для виходу з меню можна натиснути «BACK» або «TV». Приємного перегляду!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZjGJqxbG5wQ
Зверніть увагу
Будьте обережні при пошуку інформації в мережі інтернет. На різних форумах даються посилання на програми, які обіцяють допомогти розібратися з налаштуванням каналів. Достатньо всього лише ввести свій номер телефону і отримати код для скачування. Насправді - це шкідливі програми, які можуть порушити правильну роботу вашого комп'ютера. Не ризикуйте!