Як тренувати зап'ясті.

Добре розвинені зап'ястя важливі при виконанні багатьох вправ. Фахівці рекомендують приділяти по 10-15 хвилин на кожному тренуванні для прокачування цієї групи м'язів. Існує цілий комплекс вправ, здатний вам в цьому допомогти.
Інструкція
1
Для виконання даної вправи прийміть вихідне положення - стоячи. Ноги поставте разом. У руки візьміть штангу верхнім хватом. Спину тримаєте рівно, не прогинаючись при виконанні вправи. При вдиху піднімайте штангу, згинаючи руки в ліктях. Зафіксуйте в даному положенні протягом декількох секунд. Повільно опустіть штангу, роблячи видих. Повторіть дану вправу 6-8 разів, по 3-4 підходи. Таким чином ви ефективно проробите ліктьовий, короткий променевої, довгий променевої розгиначі зап'ястя.
2
При виконанні цієї вправи прийміть вихідне положення - сидячи на лаві. Штангу візьміть верхнім хватом. Передпліччя розташуйте між стегнами. При вдиху розігніть кисті догори у напрямку до себе. При видиху стуліть їх. Дана вправа відмінно зміцнює суглоби зап'ястя, роблячи їх більш сильними. Виконуйте його 8-10 разів, по 2-3 підходи.
3
Для виконання цієї вправи прийміть вихідне положення - сидячи на лаві. Штангу візьміть у руки нижнім хватом. Передпліччя розташуйте на лаві. При виконанні вправи стежте за спиною, вона не повинна прогинатися. Злегка розігніть кисті рук і зробіть вдих. Поступово згинайте їх у напрямку до себе. По закінченні вправи зробіть видих. Таким чином, тренування буде направлена на променевої та ліктьової згинач зап'ястя, а також на поверхневі і глибокі згиначі пальців і довгу долонну м'яз. Повторюйте цю вправу 6-8 разів, по 3-4 підходи.
4
Виконуючи вправи на тренування зап'ясть, не робіть різких рухів і ривків. Дана група м'язів схильна підвищеного травматизму. Також не забувайте стежити за правильним диханням, роблячи своєчасний вдих і видих. При дотриманні та виконанні всіх рекомендацій ви досягнете бажаного результату в короткі терміни.