Як заплатити заборгованість.

Доступність кредитів не тільки допомагає знайти довгоочікувані речі, але й породжує борги. Деякі люди не в змозі правильно спланувати свій бюджет і вчасно оплатити заборгованість за кредитами.
Вам знадобиться
  • - гроші;
  • - банківська карта.
Інструкція
1
Задумайтесь про причини виникнення ваших боргів. Щоб вчасно гасити заборгованості, важливо розуміти, чому ви потрапляєте в подібні боргові ями.
2
Будьте обережні з кредитними картами. Їх доступність і простота повернення грошей може завести вас в тупикову ситуацію. Вибирайте картки з пільговим періодом кредитування. Приміром, коли кредит можна повернути протягом місяця без відсотків. Звичайно, краще взагалі уникати подібних пасток.
3
Перестаньте самостверджуватися за допомогою кредитів. Замість того щоб виглядати перед іншими людьми «на рівні», ви навпаки компрометуєте себе, показуючи, що не можете жити в умовах помірності і спокою, але без заборгованостей.
4
Придбайте будь-який підручник з особистих фінансів і освойте ази ведення сімейного бюджету. На жаль, у багатьох сім'ях дітей не вчать економити, збирати і пропорційно витрачати. У школах також відсутня така важлива дисципліна, як фінансова грамотність. Тому багато людей з дитинства не мають поняття про те, як розпоряджатися грошима.
5
Заплатіть заборгованість по кредиту шляхом внесення готівки в касу банку. Це, мабуть, найпростіший для платника спосіб. Однак майте на увазі, що деякі банки намагаються заробити на такому способі оплати, стягуючи додаткові комісійні, що обов'язково має бути обумовлено в кредитному договорі.
6
Оформіть поштовий переказ. Тут головне послати платіж завчасно, враховуючи, що до банку-отримувача він буде йти не менше трьох днів. Крім того, будьте готові до того, що в поштовому відділенні вам доведеться відстояти чергу.
7
Скористайтеся банківською картою і заплатите борг через банкомат або спеціальний термінал. Укладаючи кредитний договір, багато банків пропонують досить зручний спосіб повернення кредитних коштів - оформлення моментальної банківської карти, що забезпечує негайне зарахування грошей на рахунок.
8
Позбавтеся від заборгованості через систему електронних платежів. Для цього спочатку підключіть спеціальну банківську послугу. Платежі ви зможете здійснювати у зручний для вас час, не виходячи з дому. При такому варіанті виплати заборгованості по кредиту найчастіше комісія не стягується. Головне - не забувайте вчасно поповнювати банківську карту.
9
Намагайтеся не створювати собі та своїм близьким фінансових проблем. Не беріть гроші в борг, якщо в цьому немає гострої необхідності. Розлучайтеся з боргами якнайшвидше.
Житлово-комунальні послуги - річ цікава. Особливо в очі не кидаються, але жити без них неможливо. І забути про них неможливо, адже кожен місяць в поштові скриньки приходить рахунок на оплату цих послуг. Однак часто буває так, що начебто за квартиру платили-платили, а раптом звідкись з'являється борг. А якщо квитанції пропали, то що тоді? Оплачувати заново? У такому випадку головне - не переживати. Зараз є маса можливостей дізнатися, де і який борг у вас є.
Інструкція
1
По-перше, дізнатися про наявність та розмір боргу за комунальні послуги можна в ЖЕУ. Туди потрібно всього лише прийти, назвати адресу, і фахівці цієї організації одразу видадуть всю інформацію на предмет наявних боргів.
2
Можна дізнатися про наявність боргу за послуги ЖКГ в інтернеті. Так, наприклад, потрібно ввійти на сайт "Банку Москви", розділ "Квартплата" (http://www.bm.ru/ru/personal/services/kvartplata/). В необхідних полях ввести код платника та вказати період оплати. А система сама покаже, чи є борг і за який період.
3
Заборгованість за електроенергію можна уточнити, зробивши дзвінок у службу підтримки "Енергозбуту", прийшовши туди особисто або відправивши платне СМС.
4
Заборгованість за оплату телефону, як правило, легко дізнатися на сайті телефонної компанії в розділі "Особистий кабінет" .Якщо заборгованість є, то її потрібно постаратися погасити, якомога швидше. Тим більше, що зараз це можна зробити і через Інтернеті, і через термінали оплати, і з телефону. Так що черг можна не боятися і сміливо оплачувати "комуналку" будь-яким зручним способом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DP4MW_eotKk
Зверніть увагу
Клікнувши комп'ютерною мишею на банер з однойменною назвою і заповнивши обов'язкові реквізити (Прізвище, Ім'я, По батькові, ІПН) фізичні особи зможуть: - подивитися відомості про свою заборгованості з податків та пені, що значиться за ним на поточний момент або про її відсутності Даний сервіс корисний всім платникам податків - фізичним особам різних регіонів Росії, де сервіс вже працює.
Корисна порада
Повідомляємо, що відкрито новий сервіс «Особистий кабінет платника податків для фізичних осіб», що дозволяє платнику податків отримувати актуальну інформацію про заборгованість з податків перед бюджетом, про суми нарахованих і сплачених податкових платежів, про об'єкти рухомого і нерухомого майна, контролювати стан розрахунків з бюджетом, самостійно формувати і роздруковувати податкові повідомлення та квитанції на сплату податкових платежів, отримувати податкові повідомлення ...