Як обчислити своє зростання.

Свій зростання потрібно знати в багатьох випадках, наприклад, при виборі одягу, підрахунку коефіцієнта маси тіла і в інших ситуаціях. Однак щоб визначити цей важливий показник в домашніх умовах, потрібно знати технологію виміру.
Інструкція
1
Правильно виберіть час для визначення зростання а. Найкраще робити це з ранку, так як увечері через навантаження на хребет і суглоби зростання людини може зменшитися на кілька міліметрів. Та ж закономірність, але в сторону збільшення, діє при вимірі стопи.
2
Виміряйте свій зростання з використанням спеціального обладнання. Це можна зробити, наприклад, в спортзалі або при зверненні до лікаря-терапевта. Для цих цілей скористайтеся зростання Омером, при цьому найкраще залучити помічника для досягнення більшої точності вимірювання. Підійдіть до планки зростання омера з поділами. Потім зніміть взуття, щоб показник не був спотворений через підошви або каблуків. Ви повинні стояти впритул до неї, таким чином, щоб планки стосувався ваш потилицю, сідниці і п'яти. Випряміть спину і не згинайте ноги в колінах. При цьому ваш помічник повинен опустити рухому частину зростання омера таким чином, щоб вона стосувалася верхівки голови. Показник над верхівкою і означатиме ваш точний зростання . При необхідності за допомогою того ж пристрою ви зможете дізнатися і свій зростання сидячи. Він вимірюється подібним чином, від верхівки до статі при колінах, зігнутих при сидінні в кут на дев'яносто градусів.
3
При необхідності дізнайтеся свій зростання в домашніх умовах. Для цього візьміть сантиметрову стрічку і олівець. Притуліться спиною до стіни або двері, дотримуючись вимог, вже наведені у випадку з вимірюванням за допомогою зростання омера. Проведіть олівцеву риску у себе над головою. Відійдіть від стіни і виміряйте відстань від межі до статі, яке і буде вашим зростання ом.
4
При відсутності лінійки і зростання омера скористайтеся альтернативним методом. Знайдіть людину, яка знає свій зростання , і притуліться до його спини своєї. Проаналізувавши отриману різницю, ви зможете визначити свій приблизний зростання .
Знання свого зростання необхідно не тільки для підбору підходящої одягу або взуття, а й при бажанні відстежувати розвиток зростання . Для цього його слід регулярно і максимально точно вимірювати.
Вам знадобиться
  • Сантиметрова стрічка, книга
Інструкція
1
Встаньте впритул спиною до стіни, випрямтеся, і прикладіть зверху на голову що-небудь плоске, наприклад книгу. Зробіть це так, щоб вона лягла як на площині.
2
Відійдіть від стіни, не припиняючи тримати книгу і відзначте олівцем під їй.
3
Тепер легко дізнатися своє зростання. Прикладіть метричну стрічку і проведіть від зазначеної лінії до підлоги. Якщо довжини стрічки не вистачило, прикладіть два рази і підсумуйте отримання цифри. Тепер ви знаєте своє зростання.
Зверніть увагу
Для точного виявлення росту переконайтеся, що стоїте максимально рівно, і на підлозі не заважає плінтус.
Корисна порада
Зручно використовувати рулетку, так як вона набагато довша сантиметрової стрічки.