Як візуально зробити очі вже.

Основне завдання макіяжу - це корекція недоліків зовнішності і виділення її достоїнств. Дуже часто грамотне застосування декоративної косметики допоможе уникнути візиту до пластичного хірурга. Правильно зроблений макіяж згладить непропорційні риси обличчя і звузить широкі очі .
Інструкція
1
Вибирайте темні відтінки для макіяжу. Олівці, тіні і підводки такого кольору зорово поглиблюють посадку очі .
2
Щоб трохи зблизити надто широко посаджені на очі , за допомогою макіяжу акцентуйте увагу на переніссі і на внутрішніх куточках очей. Підкресліть темними тінями лінію нижньої і верхньої повіки. Проведіть темні смуги по лінії росту вій. Ретельно офарблюйте контуром і тінями лінії повік, які ближче до перенісся. Трохи затемните простір близько перенісся, а ділянку біля скронь освітлити світлими тінями. Це дозволить візуально звузити очі .
3
Зменшити очі допоможе «котячий» макіяж. Ефекту «котячого погляду» домагаються таким чином: під брову накладіть світлі тіні, а темні - на верхню повіку. Розтушуйте їх так, щоб вони розходилися в сторони і виходили за межі зовнішніх куточків очей. Сформуйте своєрідні стрілки. Темної підведенням або олівцем намалюйте більш чіткі стрілки і обведіть лінії росту вій. Ви не тільки зменшите очі , але і збережіть їх виразність.
4
Ви можете візуально розширити очі за допомогою контурного олівця. Трохи нижче і трохи вище повік нанесіть лінії, потім ретельно розтушуйте їх.
5
Якщо ви хочете підкреслити косою розріз ваших очей, наносите тіні смугами і розташовуйте їх по діагоналі. Світлу посередині, темну з боків. Добре розтушуйте кордону між ними.
6
Проведіть підведенням по верхньому століттю, щоб одночасно подовжити і звузити очі . Виводите лінію із зовнішнього боку очі за його межі. Дотримуйтеся напрямки лінії в сторону і трохи вгору. Кінчик цієї смужки зробіть трохи тонше, ніж середину. За допомогою тіней знизу підведіть аналогічну лінію або трохи коротше. Растушуйте її в сторону. Тінями розітріть верхню підводку вгору і вбік. Вії покривайте тушшю не прямо, а по дотичній.