Як перефарбуватися з чорного кольору в шоколадний. з чорного в темно-каштановий.

пофарбували в чорний колір, часом розумієш, що він тобі не йде. Трапляється й так, що метою було пофарбуватися, наприклад, в темно-каштановий, а через неправильно підібраного фарби вийшов чорний. Ще один варіант - бажання натуральної брюнетки побачити себе в новому образі з більш світлим відтінком волосся.
Вам знадобиться
  • - натуральна або професійна смивка для волосся;
  • - якісна фарба;
  • - хороший перукар.
Інструкція
1
Якщо ви недавно пофарбувалися в чорний колір і він вам не сподобався, спробуйте освітлити його за допомогою народних засобів. Використовуйте маску з меду, бажано акацієвого. Нанесіть мед на волосся і залиште на кілька годин, шапочку не надягайте. Потім змийте. Результат тут не гарантований і залежить від різних факторів - структури волосся, їх здоров'я, якості використаної фарби, давності фарбування. У будь-якому разі, така маска дуже поживна і буде корисна.
2
Аналогічного ефекту освітлення спробуйте досягти, використовуючи маску з кефіру. На цей раз надіньте поліетиленову шапочку і утеплите голову рушником. Потримайте маску годину-дві. Їх може знадобитися кілька. Результат, знову ж таки, не гарантований.
3
Ще один спосіб натурального освітлення - використання масок з рослинних масел. Розподіліть реп'яхову, рицинова або будь-яке інше масло по всій довжині волосся і надіньте шапочку. Витримайте кілька годин і змийте.
4
Цілком можливо, що інтенсивний чорний колір стане світліше після того, як ви кілька разів помиєте волосся. Якщо ви не хочете використовувати хімічних засобів і переживаєте за волосся, спробуйте просто почекати, поки темний колір зійде сам.
5
Якщо вищеописані способи не допомагають, купіть професійну змивку для волосся в магазині перукарського приладдя. Ви можете використовувати її вдома, але краще довірте цю процедуру хорошого перукаря.
6
Правильно вибирайте змивку. Знебарвлююча вам, швидше за все, не підійде, тому вона освітлює на кілька тонів, а вам в підсумку потрібен шоколадний колір. Вона більш інтенсивна і шкідлива. Крім цього, існує кислотна смивка, осветляющая приблизно на два тони. Щоб не мучитися з вибором, попросіть зробити це перукаря.
7
Якщо ви хочете, до того ж, поміняти відтінок волосся, щоб отримати шоколадний колір, після змивки пофарбуйте їх якісною фарбою. Краще вибирайте фарбу на тон світліше, оскільки є ймовірність переборщити і знову отримати чорний колір, від якого ви ледве встигли позбутися. Але занадто світлий відтінок теж не вибирайте, якщо не хочете, щоб волосся відливали рижіной.
8
Після використання змивки волоссю необхідний більш ретельний догляд. Застосовуйте живильні і зволожуючі маски. Однак якщо після освітлення ви пофарбували волосся, підбирайте доглядають кошти, які не вимивають фарбувальний пігмент занадто швидко.