Як повернути сина.

Якщо ви втратили довіру своєї дитини, ваш син перестав присвячувати вас в свої проблеми, думки, розповідати про те, що відбувається в його житті, і ви все рідше бачите його будинку, ваші відносини однозначно потребують реанімації.
Інструкція
1
Позначте проблему для себе. Подумайте, що може бути причиною того, що ваші стосунки з коханим чадом засмутилися. Проблеми можуть носити тимчасовий характер і мати цілком зрозумілий мотив, але вони не зникнуть самі собою. Причиною того, що ваш син перестав ділитися з вами тим, що в нього на душі, може бути те, що він не відчуває, що ви розумієте його і підтримуєте. У цьому немає вашої провини. За хатніми справами, робочими питаннями і в щоденній суєті ви не завжди можете приділити своїй дитині достатньо уваги. Важливо в моменти розмови з сином вся увага перемикати на нього, повністю занурюватися в його світ і навчитися заново дізнаватися і розуміти його.
2
Спробуйте відверто поговорити з сином. Пам'ятайте, що він теж любить вас і не може залишитися байдужим, якщо ви в процесі бесіди з ним скажете, як вам шкода, що ви з ним кілька віддалилися один від одного в останній час. Дайте зрозуміти вашій дитині, що вам не все одно, що з ним відбувається. Якщо ви відчуваєте свою вину за щось, попросіть вибачення, зізнайтеся, що були неправі.
3
Не будьте занадто суворі до сина. Не забувайте хвалити його за життєві досягнення, підтримувати його починання і говорити йому, що ви пишаєтеся своєю дитиною. Для людини дуже важливо визнання батьків. Безліч комплексів і проблем може виникнути через помилкове почуття, що мати чи батько бажали більш розумного, талановитого, цілеспрямованого, сміливого і щасливого дитини. Зрештою, ваш син може просто закритися і замкнутися в собі. Потім вам буде дуже складно до нього достукатися.
4
Поважайте думку вашого сина . Не будьте занадто категоричні і суворі до вашому нащадкові. Згадайте, що ви теж здійснювали безліч помилок в прекрасний час юності і молодості. Спробуйте встати на його місце і прийняти його інтереси. Майте на увазі, що ваш син - самостійна відбулася особистість, зі своїм характером і окремою долею.