Як в'язати гачком следки. в'язання Следки гачком.

Пов'язані гачком следки чудово підійдуть не тільки для носіння з взуттям, але і як альтернатива домашнім капцям. Вони прості у виготовленні, зручні, довго носяться і досить міцно займають своє місце в повсякденному житті.
Вам знадобиться
  • -для пари Следки 36-37 розміру буде потрібно приблизно 50 г пряжі 50 г/200 м;
  • -крючок №2;
Інструкція
1
Оберіть пряжу для вязаніяДля виготовлення теплих Следки використовуйте пряжу з високим вмістом вовни (близько 30%) і кашеміру (приблизно 60%), а для міцності - з домішкою акрилу (достатньо 10%). Для пари Следки 36-37 розміру буде потрібно приблизно 50 г пряжі 200м/50 г. Для в'язання при такій товщині нитки підійде гачок № 2.
2
Підготуйте пряжу до работеПрежде ніж в'язати бажано випрати пряжу в пасмах в теплій воді. В якості миючого засобу використовуєте дитяче мило, а не пральний порошок. Після прання пряжу слід обполоснути двічі в чистій воді і одноразово у воді з додаванням оцту.
3
Виконайте гурток по схемеНачніте з в'язання кільця з шести повітряних петель. Другий і третій ряд пров'яжіть стовпчиками з накидом, подвоюючи кількість петель. У четвертому ряду додавайте петлі при пров'язуванні кожного другого, а в п'ятому після кожного третього стовпчика. Тепер можна переходити до наступної частини.
4
Виготовте носокПровяжіте п'ятнадцять рядів по колу, не змінюючи кількість петель, таким чином, сформується велика частина следка. Довжину носка можна відрегулювати, збільшуючи або скорочуючи кількість рядів. Для надійності виріб краще приміряти під час в'язання і вносити корективи за бажанням.
5
Сформуйте підошву Для цього продовжуйте в'язати стовпчики з накидом, але не по колу, а прямими і зворотними рядами. П'ятнадцяти достатньо, але не забудьте приміряти і підігнати під себе, особливо якщо ви міняли кількість рядів при пров'язуванні носка.
6
Зв'яжіть пяткуУбедітесь, що довжина виробу достатня, потім складете следок навпіл і пров'яжіть один ряд стовпчиками без накидов, з'єднуючи дві частини виробу. Розташування шва з виворітного боку більш естетично, але якщо шкіра ступень чутлива, то з лицьового боку більш зручно.
7
Завершіть работуОбвяжіте виріб по краю стовпчиками без накиду, для цього непогано підійде нитка іншого кольору. З декоративною метою можна вишити орнамент, прикрасити следок помпончікамі, бантикам і стрічками. Якщо прикріпити до таких Следки підошву, вийдуть прекрасні домашні тапочки.
Корисна порада
набірного ланцюжок виконуйте гачком на 1-2 розміри більше ніж ви вибрали для цієї работи.Не стягуйте краю деталей під час в'язання.