Як розбити горіх. Як очистити лісові горіхи від шкаралупи.

Горіхи - це дуже корисні і багаті вітамінами плоди. Сьогодні в наших магазинах дуже великий вибір різних видів горіхів. Але ціна чищених горіхів в рази відрізняється від звичайних, тому набагато дешевше купувати звичайні горіхи і чистити їх самим. Так виходить набагато дешевше і корисніше, адже чим менше часу пройшло від витягання горіха з шкаралупи, тим більше в ньому зберігається вітамінів.
Вам знадобиться
  • Горіхи
  • Поліетиленовий пакет
  • Молоток
  • Орехоколка
  • Ніж
Інструкція
1
Якщо вам потрібно почистити звичайні свіжі лісові горіхи, то їх можна помістити в духовку, підсушити їх, і шкаралупу буде дуже легко почистити.
2
Якщо ж має очистка волоських горіхів, то тут є кілька способів. Перший спосіб очищення - за допомогою гострого ножа. Перед цим волоські горіхи потрібно залити окропом, щоб розм'якшилася перегородка між шкарлупками. Потім потрібно вставити гострий ніж між шкарлупками і обережно повернути його. Таким чином горіх розщепиться на дві половинки, і ядерця можна буде вийняти.
3
Другий спосіб підходить для волоських горіхів з тонкою і міцною шкаралупою. В таких горіхах практично немає цієї м'якої перегородки, тому за допомогою ножа очистити їх не вийде. Такі горіхи потрібно скласти в міцний поліетиленовий пакет на жорстку поверхню, і акуратно постукуючи молотком, розбити все. Потім висипати їх на стіл і очистити ядра від шкарлупок.
Зверніть увагу
Не використовуйте двері і стіну для розколювання горіхів. Це дуже псує дверну коробку.
Корисна порада
Чи не викидайте перегородки від волоських горіхів, на них виходить дуже смачна і корисна настоянка.