Як оформити куточок дитячої творчості. зробити колаж для дитячого стенда.

Правильно оформлений творчий куточок - справжня окраса групи дитячого саду, художньої студії або шкільного класу. Виставлені роботи - це не тільки яскравий декоративний елемент. Вони стимулюють до подальших успіхів, наочно демонструють досягнення педагогів і дітей. Тому до оформлення творчого куточка потрібно підійти з усією відповідальністю і зробити його незабутнім і красивим.
Вам знадобиться
  • - листи фанери;
  • - парубків і магнітні дошки;
  • - акрилові фарби;
  • - дерев'яні рамки;
  • - відкриті полиці;
  • - волосінь.
Інструкція
1
Оберіть місце для творчого куточка. Він може розміщуватися біля входу - так гостям буде зручніше знайомитися з роботами. Непоганий варіант - розмістити куточок в «творчій зоні» групи, поруч зі столами для роботи і стелажами з матеріалами. Можливо й устаткування відразу двох куточків - презентаційного, де розташовуватимуться кращі творіння маленьких майстрів? і «робочого», куди вивішуються малюнки, аплікації та колажі, створені за останній тиждень. «Робочий» стенд може бути резервом, роботи з нього згодом переміщаються в «презентаційну» зону.
2
Продумайте, як ви будете розміщувати роботи. Дуже красиво виглядають спеціальні стенди, зроблені на замовлення. Якщо серед батьків є умілець, здатний вирізати з листа фанери підходящу фігуру, можна впоратися і власними силами. Наприклад, виготовте стенд у вигляді будиночка з віконцями, в які будуть вставлятися малюнки, або корабля, в якому обрамленням для робіт стануть ілюмінатори. Готовий стенд покрийте двома-трьома шарами швидковисихаючої акрилової фарби, а зверху лаком на водній основі.
3
Якщо можливості виготовити спеціальний стенд немає, можна скористатися стандартними рішеннями. Малюнки та колажі прикріплюйте до корковим або магнітним дошкам. Непогана ідея - підвісити їх на волосінях або оформити в рамки з паспарту. Для виставки дрібної пластики, орігамі та м'яких іграшок прикріпіть в куточку кілька відкритих полиць.
4
Не забудьте підписати імена авторів робіт. Виготовте таблички з чітким крупним шрифтом на білому фоні. Намагайтеся, щоб одні й ті ж імена не мелькали занадто часто. Ваше завдання - продемонструвати творчі здібності всього колективу, а не окремих, хай і дуже талановитих дітей.
5
Чим більше робіт буде виставлено в куточку, тим краще. Не варто вивішувати все малюнки одночасно. Розсортуйте їх за тематикою і раз в один-два тижні влаштовуйте міні-виставки. Наприклад, зробіть вернісаж малюнків та аплікацій на тему «Будинок моєї мрії», «Малюємо маму» або «Свято до нас приходить».
6
Підібравши роботи, продумайте оформлення куточка. Доповніть малюнки віршами, підходящими по темі, кумедними висловами дітей, фотографіями творчого процесу. Перед новорічними святами прикрасьте куточок сніжинками? виготовленими в техніці квілінгу, восени прикріпіть до стенду і стінам біля нього жовте листя, зібрані в парку або вирізані з паперу.