Як відкрити пункт прийому макулатури. Як відкрити свою справу з вторсировини.

Проблема переробки вторсировини, зокрема, макулатури вельми актуальна для нашої країни. Потенціал розвитку даного бізнесу, без перебільшення, величезний, оскільки щорічно росіяни викидають у сміття кілька мільйонів тонн паперу. Організувавши пункт прийому макулатури , ви не тільки зможете внести свій внесок у вирішення даної проблеми, а й отримаєте стабільне джерело доходу.
Вам знадобиться
  • - транспорт;
  • - приміщення.
Інструкція
1
Знайдіть канали збуту макулатури . Починати даний бізнес необхідно саме з цього етапу, оскільки ви повинні чітко уявляти, куди і в яких обсягах ви зможете збувати зібрану сировину. Це можуть бути фабрики з виробництва паперу або заводи, що виготовляють руберойд або гіпсові будівельні матеріали. Обговоріть з майбутніми покупцями ціну: саме від неї ви будете відштовхуватися, розраховуючи ваші основні витрати.
2
Придбайте вантажний транспорт. Перший час можна обійтися лише одним автомобілем, за допомогою якого ви будете об'їжджати певні місця, де для вас вже буде зібрана макулатури . Бажано вибирати транспорт з критим кузовом.
3
Знайдіть приміщення для прийому та зберігання макулатури . Це може бути будь-який господарський блок або навіть гараж. Про можливості вибирайте приміщення з опаленням і електрикою. Встановіть ваги. Для легального ведення діяльності вам необхідний дозвіл пожежної охорони.
4
Визначте ціну за 1 кг прийнятого сировини. Майте на увазі, що навряд чи оплата потенційним клієнтам буде занадто високою. Саме тому робіть ставку на соціальну значимість вашої роботи, а також орієнтуйтеся на малозабезпечені верстви населення. Розвісьте оголошення в прилеглому районі і дайте безкоштовні оголошення в газету, щоб інформувати населення про відкриття вашого пункт а.
5
Спробуйте налагодити прийом макулатури у населення безкоштовно. Зробити це набагато простіше, ніж здається на перший погляд. Багато організацій будуть тільки раді, якщо ви просто будете вивозити у них паперові відходи на постійній основі. Крім того, ви можете знайти волонтерів серед школярів або організувати акцію екологічної спрямованості в ряді навчальних закладів. Як бонус роздайте листи подяки та невеличкі призи.