Як перейти на альбомний аркуш. Як перевернути лист в ворде 2010.

Орієнтація сторінки документа, при якій її ширина більше висоти, називається «альбомної» або «ландшафтної». Як правило, у всіх текстових редакторах при створенні нового документа за замовчуванням використовується інша орієнтація - «книжкова». Розгорнути друковану сторінку можна різними способами.
Вам знадобиться
  • Текстовий процесор Microsoft Office Word.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте для роботи з документом текстовий процесор Microsoft Office Word версій 2007 або 2010, перейдіть на вкладку «Розмітка сторінки» в його меню. В групі команд «Параметри сторінки» розкрийте список, що випадає «Орієнтація», виберіть рядок «Альбомна».
2
В Microsoft Word 2010 є додаткова можливість змінити орієнтацію сторінок перед відправкою документа на принтер. Розкрийте меню клацанням по синій кнопці з написом «Файл», виберіть розділ «Друк». У правій стороні вікна з'являться два фрейми, в одному з яких буде розміщена картинка попереднього друкованої сторінки, а в іншому перераховані настройки друку. Знайдіть у цьому фреймі, що випадає з написом «Книжкова орієнтація» і замініть її на «Альбомна орієнтація».
3
Ще один спосіб задати ландшафтну орієнтацію - скористатися діалогом докладної настройки параметрів сторінки. Для отримання доступу до діалогу в Word 2007 і 2010 розкрийте випадає "Поля» - він поміщений ліворуч від описаної в першому кроці кнопки «Орієнтація». Виберіть саму нижню рядок списку - «Настроювані поля». Для виклику цього ж діалогу в Word 2003 слід розкрити в меню розділ «Файл» і вибрати рядок "Параметри сторінки».
4
На вкладці «Поля» в секції «Орієнтація» виберіть пункт «альбомна». У самому низу цієї вкладки, поруч з написом «Застосувати», розміщений випадаючий список, в якому за замовчуванням встановлено значення «до всього документа». Окрім цього пункту, в списку є рядок «до кінця документа» - використовуйте її, щоб задавати різних сторінках одного документа різну орієнтацію.
5
Змінити орієнтацію друкується, можна і в настройках принтера. Для цього відкрийте вікно драйвера принтера - клікніть по посиланню «Властивості принтера» в діалозі відправки на друк. Виглядає це вікно по-різному в різних моделях друкованих пристроїв. Наприклад, в драйвері лазерного принтера Canon для включення альбомної орієнтації треба поставити відмітку в полі «альбомна» на відкривається за замовчуванням вкладці.