Як годувати декоративних кроликів.

Недбало підібрана дієта може завдати непоправної шкоди здоров'ю маленького пухнастого улюбленця. Тому годувати декоративних кроликів , необхідно ретельно підбираючи продукти і стежачи за надходженням в його організм збалансованого кількості необхідних мікроелементів і вітамінів.
Інструкція
1
Завчасно подбайте про достатній запас сіна для кролика. Купіть на ринку, або самостійно накосити трави і злегка підсушіть її. У літній період додайте до складу сіна звездчатку, деревій і борщівник. При покупці поцікавтеся, не росла чи скошена трава при дорозі, і не оброблявся Чи ділянку хімічними добривами, які можуть нашкодити гризунові.
2
Запропонуйте пухнастому вихованцеві підготовлене сіно. Робити це можна в необмеженій кількості в будь-який час року. Сіно - основне джерело харчування для кроликів .
3
Забезпечте постійну наявність свіжої води в мисці для пиття. Кролику необхідно велика кількість рідини для правильного функціонування травної системи. Особливо багато води потрібно годуючої кролиці. В літній період, коли кролик харчується зеленою соковитою травою, кількість води можна трохи зменшити.
4
Запропонуйте кролику погризти шматочки сирих очищених овочів - морква, буряк, огірки і т.д. Ці продукти так само можуть забезпечити невелику кількість рідини.
5
Поцікавтеся наявністю у продажу спеціальних сухих кормів для кроликів . В них міститься необхідна для життєзабезпечення пухнастого улюбленця кількість вітамінів і мікроелементів.
6
Запропонуйте кролику як ласощі невелику кількість сухого корму. Пам'ятайте, що годувати декоративних кроликів тільки сухим кормом не рекомендується, оскільки вони травоїдні тварини. При великих обсягах видаваного корми кролик може зовсім відмовитися від сіна. Крім того зловживання кормом може привести до ожиріння кролика, що негативно вплине на його здоров'ї.
7
Для профілактики ожиріння і проблем з травною системою кроликів так само виключіть з їх раціону мюслі, горіхи і сухофрукти. Для кроликів ці продукти шкідливі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8BwURqTMX30