Як швидко підвищити імунітет.

Імунітет слабшає унаслідок прийому сильнодіючих препаратів, через малорухливого способу життя, надмірного вживання алкоголю та куріння. Відновити захисні властивості організму можна за допомогою спеціальних засобів.
Інструкція
1
Запишіться на прийом до імунолога. Відновлювати імунітет без консультації з фахівцем вкрай небажано. Після обстеження лікар призначить прийом спеціальних препаратів, які в найкоротші терміни піднімуть захисні властивості організму. Після проходження курсу терапії ви станете менше хворіти, та й загальне самопочуття поліпшиться.
2
При дисбактеріозі імунітет знижується, тому відновите мікрофлору кишечника. Щодня вживайте кисломолочні продукти, наприклад, кефір або йогурт. Якщо ви погано їх переносите, купіть біфідобактерії. Продаються вони у вигляді капсул, розчинів і порошку. Дотримуйтесь інструкції, що додається до даного препарату.
3
Приймайте настойку ехінацеї - вона підвищує імунітет не гірше лікарських засобів. Додавайте в 30 мл води близько 25 крапель ехінацеї, пийте натщесерце. Курс лікування повинен становити 15-30 днів, в разі необхідності може бути продовжений до декількох місяців.
4
Їжте більше свіжих фруктів і овочів, особливо цитрусових плодів. Вітамін С, який в них міститься, підвищує імунітет. Підійде і аскорбінова кислота в дозі 500 мг три рази на день після або під час їжі. Якщо у вас є відхилення в роботі шлунка, зупиніть свій вибір на водорозчинних формах вітаміну С. Попередньо проконсультуйтеся з гастроентерологом.
5
Проходьте вітамінотерапію кілька разів на рік, щоб підтримувати своє здоров'я. Приймайте вітамінні комплекси навесні і восени по 1 місяця, потім робіть перерву. При надходженні в організм всіх необхідних мікроелементів імунітет зміцнюватиметься.
6
Під час лікування уникайте вживання міцного алкоголю, а також шкідливих продуктів та антибіотиків. В іншому випадку, позитивного результату не буде, а ви тільки даремно витратите гроші.
Зверніть увагу
Якщо у Вас виникає відчуття, що Ваша імунна система вимагає підтримки, не тягніть гуму і відразу ж постарайтеся забезпечити себе здоровим і правильним харчуванням, якомога більше різноманітьте своє меню і хоча б на короткий проміжок часу відмовтеся від різних дієт.
Корисна порада
При зниженому імунітеті приготуйте корисну і смачну суміш з горіхів і сухофруктів, яка зміцнює імунітет, дає приплив бадьорості і сил. Схожими властивостями володіє родіола рожева, підвищує опірність організму до інфекцій, підвищує імунітет, підвищує фізичну і розумову працездатність.