Як вибрати навігатор з пробками.

Супутниковий GPS навігатор вже давно став обов'язковим атрибутом автомобіліста. У місті з цим розумним пристроєм набагато легше орієнтуватися, особливо коли необхідно терміново дістатися до місця призначення.
Інструкція
1
Так званий GPS навігатор з пробками вибудовує маршрут таким чином, щоб не потрапляти на завантажені магістралі і вулиці. При виборі пристрою звертайте увагу на простоту управління, якість збірки, надійність програмної частини. Важливим критерієм є також і широка мережа сервісного обслуговування.
2
Перед купівлею навігатор а ознайомтеся з переліком карт, наявних в пам'яті пристрою. З'ясуйте, яким чином їх можна оновити, чи можлива завантаження доповнень. Обов'язково уточніть суму, яку вам доведеться за це заплатити, якщо безкоштовного обслуговування не передбачається.
3
При виборі пристрою майте на увазі, що поки існує три типи навігатор ов з функціональною можливістю завантаження інформації про існуючі пробках. Пристрої з вбудованим GPRS-модулем оснащені спеціальним слотом для sim-карти стільникового зв'язку. Щоб отримувати дані про пробки, вставте sim-карту в навігатор і включіть інтернет. Навігатор може виконувати деякі функції мобільного телефону (вхідні дзвінки, прийом і відправка sms-повідомлень). Єдина умова - тариф на підключення інтернету повинен містити послугу «gprs-інтернет».
4
Навігатор c Bluetooth DUN-модулем, за допомогою якого відбувається прийом інформації про пробки, варто трохи дешевше. Цей тип приладу обмінюється даними з мобільним телефоном через Bluetooth, причому стільниковий приймає дані про трафік через gprs-інтернет.
5
Зверніть увагу на те, що існують навігатор и, у яких прийом інформації здійснюється через канал автодорожніх повідомлень за допомогою радіохвиль FM-діапазону. Тут важливо врахувати, що передача інформації відбувається без участі інтернету і не вимагає витрат.
6
Залежно від вашого бажання можна вибрати GPS навігатор з деякими додатковими корисними функціями. Наприклад, існують моделі, які будують складні маршрути через кілька пунктів, сортують і оптимізують інформацію, щоб побудувати найкоротший шлях.