Як швидко згорнути футболку.

Розбір речей після прання часто стає більш клопітно заняттям, ніж сама прання. Однак ви можете в рази прискорити його. Досить запам'ятати алгоритм і відпрацювати його, довівши практично до автоматизму. Цей спосіб підійде для складання футболок, блузок, сорочок і навіть суконь з коротким рукавом.
Інструкція
1
Розкладіть футболку на рівній поверхні - підійде стіл, диван і навіть стать. Бажано, щоб на поверхні не було тканини або плівки (скатертини, покривала), інакше ви випадково будете захоплювати її разом з футболкою.
2
Покладіть річ боком - так, щоб правий рукав опинився внизу, лівий - вгорі, а горловина - по ліву руку від вас.
3
Від горловини по лівому плечовому шву відступите вгору приблизно на 5 см. Ребром долоні проведіть лінію від цієї точки вправо - до краю футболки. Лінія повинна бути паралельна боковим сторонам футболки.
4
Від точки дотику лівого рукава з боковим швом відміряйте вправо по шву приблизно 10 см. Проведіть лінію з цієї точки вниз, паралельно нижньому краю футболки. Ця лінія повинна перетнутися з першою. У точці перетину захопіть тканину лівою рукою.
5
Правою рукою обхопіть футболку в тій точці на плечовому шві, від якої ви проводили лінію. Не відпускаючи майку, проведіть праву руку вправо, до кінця лінії на нижньому краї футболки. Тобто ви перекидаєте праву руку через нерухому ліву, ліва виявляється під тканиною. Утримуйте ділянку на плечі великим і вказівним пальцем правої руки, а середнім пальцем підхопите низ футболки на рівні проведеної лінії.
6
Утримуючи футболку , підійміть обидві руки вгору, ліву руку, не відпускаючи тканину, проведіть вліво - витягніть з-під накинутої верхньої половини футболки. Струсіть тканину. Майка складеться навпіл, при цьому нижня половина виявиться спереду, ближче до вас, а верхня - за нею.
7
Рухом від себе опустіть футболку на стіл так, щоб незаправлений рукав опинився перед вами, зверху на нього покладіть всю футболку . При цьому постарайтеся зробити так, щоб край рукава доходив до бокового краю складеної футболки.
8
Розміри відступів на плечовому і бічному швах можна змінювати. Від цих параметрів буде залежати ширина і довжина речі в складеному вигляді. Універсальним можна назвати поділ цих швів навпіл. Якщо зробити відступ на плечі більше, збільшиться ширина складеної футболки. При збільшенні відступу від рукава - довжина.
Коли ми купуємо футболки, відразу ж з'являється багато питань. Найпопулярніші з них: як правильно скласти і як доглядати за футболкою. На даний момент вже існує безліч різних способів і методів по догляду за футболками, а також по складанню. В основному все залежить від конкретної моделі, якості та розміру.

Ні для кого не секрет, щоб зберегти річ, потрібен хороший догляд за нею. Чи не маловажной деталлю в догляді є правильне вкладання речі. Тим самим повністю зберігається зовнішній вигляд футболки, і вона виглядає як нова. Як же правильно складати футболку? Багато людей кажуть, що це дуже легко і не потрібно особливих зусиль. Проте, це твердження багато в чому помилково. Скласти футболку, щоб на ній потім не було складок і вм'ятин, і до того ж зберігся зовнішній вигляд, не так вже й просто. Складати футболку нескладно, але можуть виникнути проблеми, зневірятися не варто, адже існує безліч інструкцій, скориставшись якими, ваша футболка складена грамотно і акуратно і до того ж буде як нова. Для початку потрібно покласти футболку до себе обличчям. Потім нам потрібно взяти долонями обидва рукави. Ці рукави ми згортаємо всередину і не забуваємо про лінії, що перебуває на вигині рукава. Тепер ми отримали футболку, форма якої нагадує прямокутник. Враховуючи розміри футболки, її можна скласти ще в кілька разів, якщо у вас буде така необходімость.На сьогоднішній день для складання речей існує спеціальна дошка. З її допомогою можна набагато простіше і швидше можна скласти футболки. Стали дуже популярні футболки з зображеннями, і тому нерідко у людей виникають проблеми з їх складанням. Малюнок буває не якісний, тобто пропадає яскравість, тьмяніє, а також на ньому найчастіше з'являються м'яті місця. Люди зазвичай кудись поспішають і на те, щоб погладити футболку у них часом немає часу. Як же вирішити таку проблему? Першим ділом звертаємо увагу на малюнок. Він не повинен прогинатися. Загалом, процедура аналогічна, але після отримання прямокутника не потрібно виконувати подальших дій. Існує також метод згортання футболки. Він не отримав великої популярності. Використовується в основному при нестачі місця в шафі або при дальній поїздці, коли речі потрібно скласти у валізу. Таким методом складають футболки на оптових базах, які займаються постачанням футболок на ринки. При цьому методі рукава футболки складаються всередину до плеча, а потім з середини футболки укладають її у формі циліндра.