Хрестики нулики: Як навчитися вигравати.

Хрестики- нулики - відмінна гра для того, щоб скоротати вільні хвилинки між уроками або при посиденьках з друзями. Як і в будь-який інший грі, для виграшу в неї не варто покладатися виключно на удачу. Краще дотримуватися певної стратегії.
Інструкція
1
Зазвичай гра проводиться на поле розміром 3 на 3 клітини. У кожну клітину учасники гри по черзі ставлять хрестики і нулики. Виграє той з них, хто швидше збере ряд фігур, проставлених по вертикалі, горизонталі або діагоналі.
2
Роблячи перший хід, наприклад, хрестиком, поставте його в центральну клітинку. Якщо противник впише перший нулик зверху, знизу або з боків від центру, ваші шанси на перемогу на багато разів. Для цього вам всього лише потрібно поставити наступний хрестик в будь-яке місце, крім протилежного першого нулик. Після цього супернику доведеться лише відповідати на ваші дії, а ви без праці добудете заслужену перемогу.
3
Якщо суперник поставив перший нулик в кутовий осередку, накресліть другий хрестик в протилежному від нулика кутку. При такій ситуації виграти ви зможете в тому випадку, якщо наступний нулик не займе один з решти кутів.
4
Зайнявши першим хрестиком не центральною, а бічну клітку, у вас ще залишається шанс перемогти. Але не в тому випадку, коли противник накреслить нулик в центрі поля. Тоді ви, в кращому випадку, можете розіграти партію внічию. Коли нулики займають найближчий кут, постарайтеся вибудувати хрестики уздовж далекої від нулика стінки поля. Це принесе вам беззастережну перемогу. В інших випадках вам потрібно прагнути завоювати центр, тоді, залежно від дій суперника, можна мріяти про перемогу або рівнозначному результаті.
5
Коли вам набридне грати на стандартному полі, ви можете ускладнити гру за допомогою збільшення розмірів поля. Зробіть його, наприклад, розміром 5 на 5 клітин або 7 на 7. Дійте при цьому також згідно описаної вище стратегії, будьте уважні і намагайтеся прорахувати подальші можливі дії суперника і наявні у вас варіанти.
Корисна порада
Не ставтеся до хрестики-нулики занадто серйозно, адже це всього лише гра.