Як вибрати спортивні тренажери.

Заняття на тренажерах дозволяють підтримувати тіло в хорошій формі, а також допомагають відрегулювати роботу внутрішніх органів. Але важливо ще й усвідомлювати, який тип спортивного інвентарю потрібен саме вам і для яких цілей.
Інструкція
1
Напишіть у щоденнику тренувань мета занять на тренажерах - це допоможе вам зробити правильний вибір. Існує два основних види інвентарю такого типу: підвищують витривалість і розвиваючі силу. До першого класу можна віднести вело тренажери , бігові доріжки, гребні тренажери , степпери і т.д. До другого - лави, тренажери з вільними вагами (гриф, штанга, гантелі) і комплекси з вбудованими вагами.
2
Підрахуйте кошти для придбання інвентарю. Якщо вам потрібна і витривалість, і сила, то вам потрібно буде зібрати чималенький бюджет. Взагалі, вартість кожного з них може становити від 300 $ і до кількох тисяч. Приміром, простий велотренажер, який має функції заміри пульсу і пройденої дистанції, може коштувати більше 200 $. Чим більше функцій має його комп'ютер, тим дорожче буде коштувати велотренажер.
3
Розгляньте варіант придбання бігової доріжки, якщо вам не подобається крутити педалі. Вона вам дасть можливість пробігати кроси у себе вдома за любої погоди за вікном. Ціна бігової доріжки варіюється від 400 $ до 1500 $. Найпростіші і дешеві - механічні, тобто ви повинні приводити доріжку в рух самостійно. Другий тип - електричний. Він більш просунутий і дорогий. Такого виду доріжки можуть рухатися з певною швидкістю по програмі, заданої комп'ютером.
4
Придбайте різні тренажери для розвитку сили і нарощування м'язової маси. Якщо вам потрібен комплексний метод роботи над тілом, тоді купите тренажер-комплекс з вбудованими вагами. Як правило, він коштує не менше 1000 $ -1500 $, але дозволяє опрацьовувати м'язи ніг, рук, грудей, плечей і спини. Чим більше можливостей у тренажера, тим вища його ціна. Однак він зможе замінити вам цілий спортзал, за заняття в якому потрібно віддавати гроші кожен місяць.
Зверніть увагу
Обов'язково придбайте всі тренажери та обладнання тільки в спеціалізованих спортивних магазинах. Беріть завжди чек і оформляйте гарантію.
Корисна порада
Якщо вам потрібна звичайна лава і гриф, можете купити такий інвентар з рук, це буде набагато дешевше. Однак завжди перевіряйте якість тренажерів, що були у вжитку.
Бігова доріжка - популярний кардіо-тренажер, який можна використовувати не тільки в тренажерних залах спортивних клубів, але і вдома, так як існують спеціальні моделі для домашніх умов. Бігова доріжка для квартири повинна бути компактною, щодо безшумної, економічною по ціні.
Інструкція
1
Перед тим як купувати бігову доріжку в квартиру, добре продумайте свої цілі і можливості. По-перше, встановіть приблизну цінову категорію - бігові доріжки можуть коштувати від п'яти до ста тисяч рублів, залежно від якості, використовуваної технології і набору функцій. По-друге, подумайте про те, які вимоги ви ставите до тренажера: чи повинен він вміти рахувати калорії і показувати відсоток жиру в організмі, чи повинен він мати набір різних програм, які приблизно розміри вам підходять.
2
Визначтеся з типом бігової доріжки. Існують механічні тренажери, які працюють від зусиль користувача. Це найпростіших конструкція, яка не потребує електрики для своєї роботи. Але і коштує такий тренажер дешево, хоча у нього є ряд недоліків. В першу чергу це неможливість використовувати різні програми. Механічна бігова доріжка обмежує можливості користувача, не підходить для серйозних занять спортом.
3
Електричні доріжки коштують дорожче, вони мають електричний двигун, в них можна регулювати рівень нахилу, щоб бігти під ухилом, налаштувати різні програми, щоб зробити тренування більш різноманітними і ефективними. Хід полотна в них більш плавний, а набір функцій дуже широкий. Зупинивши свою увагу на електричних тренажерах, вивчіть характеристики мотора, так як це головна деталь таких бігових доріжок. Мотор повинен мати тривалу потужність від 1 до 3 кінських сил.
4
Найбільш зношується частина бігової доріжки - дека, розташована під рухомою стрічкою. Її виробляють із спеціальних синтетичних матеріалів або деревини. Поцікавтеся товщиною деки - чим вона товщі, тим надійніше. Дізнайтеся, в яких моделях її просочують мастилом або воском, щоб продовжити термін використання.
5
Вибирайте доріжки з двошаровими полотнами, вони більш якісні і довговічні, ніж одношарові. Зверніть увагу і на ширину стрічки, вона може становити від 40 до 150 см. В цьому випадку орієнтуватися потрібно на свій смак - оцініть, наскільки вам зручно бігати при тій чи іншій ширині. Довжина доріжки - теж важливий показник, він залежить від зростання. Високим людям потрібно робити ширші кроки, і коротка стрічка їм не підійде. Але враховуйте також той факт, що бігова доріжка буде займати місце у вашій квартирі - переконайтеся в тому, що вона поміститься на вибраному вами ділянці. Існують складні доріжки, їх дуже зручно використовувати в квартирі.
6
Якщо у вас є проблеми з суглобами, вибирайте бігову доріжку з амортизацією, яка знижує навантаження на гомілку і коліна. Але й користувачам з хорошим здоров'ям буде не зайвим купити такий тренажер, це позбавить від можливих проблем з суглобами в майбутньому. Також зверніть увагу на те, наскільки шумно працює доріжка.