Як пити чай пуер.

Китайський чай пуер володіє не тільки незвичайним ароматом і смаком, але і є дуже корисним для здоров'я напоєм. Він регулює травлення, нормалізує обмінні процеси в організмі, полегшує стан гіпертоніків, знижує рівень холестерину, благотворно впливає на шкіру, позбавляє від втоми і сприяє зниженню ваги. Але щоб гідно оцінити чай пуер , його потрібно правильно заварювати і пити.
Інструкція
1
При покупці чаю пуер зверніть увагу на запах пресованої плитки. Якісний пуер має запах сухофруктів і чорнозему. Якщо у чаю є відчутний запах цвілі, краще його не купуйте. В цілому цвіль може з'явитися на стадії ферментації чаю, але при подальшій обробці вона повинна зникнути. Тому готовий чай пуер з запахом цвілі, швидше за все, є неякісним продуктом.
2
Заварювати пуер потрібно з розрахунку 3-5 грам на 150 мл води. Це приблизно 2-3 кв. см пресованої плитки. Перед заварюванням пуер потрібно розкришити на дрібніші частини. За час зберігання чаю в нього може потрапити пил і мікроорганізми, тому перед тим, як покласти заварку в чайник, ошпарьте її окропом. Воду для заварки пуер а краще використовувати не Перекипіла. Її температура повинна складати 90-95 градусів.
3
Перший раз настоюйте пуер 30 секунд. Час наступних двох заварок скоротіть до 10 секунд. Починаючи з четвертої заварки, настоюйте чай 15-30 секунд. Чай пуер високої якості можна заварювати 10-15 разів. Якщо ви є любителем міцних чаїв, можете наполягати напій протягом 4-5 хвилин. Правда в цьому випадку пуер витримає не більше двох заварок.
4
Щоб оцінити тонкий смак і аромат напою, пити пуер потрібно маленькими порціями з невеликих піал. Правильно вживати пуер без цукру і здоби. Якщо ви звикли пити чай з чимось солодким, допустимо з'їсти під час чаювання трохи сухофруктів або темного шоколаду.
5
Вживати пуер бажано не на голодний шлунок, а приблизно через 40-50 хвилин після їди. Особливо корисно пити пуер після вживання важкої їжі. Одна чашка пуер а з успіхом замінить ферментний препарат, оскільки містяться в ньому, сприяють поліпшенню травлення і ефективно розщеплюють жири. До речі, якщо ви хочете знизити рівень холестерину, випивайте не менше 400 мл напою щодня. А ось на ніч пити пуер не варто. Хоча пуер не викликає різкого нервового збудження, приплив бадьорості і працездатності навряд чи буде доречний перед сном.
Чай Пу ер - рідкісний чай з глибоким, багатим ароматом і насиченим смаком. Як і чорний чай, він ферментуєтся, але, так само як вино чи сир, проходить через бродіння. Пу ер зазвичай продається в спресованому вигляді, існує десяток доступних йому форм від цегли до пластинок, від дисків до крихітних чаш. Колись дорогоцінний пресований пу ер служив одним з видів китайської валюти.
Інструкція
1
Все натуральні чаї володіють якими-небудь корисними властивостями для здоров'я, але навіть на їхньому тлі пу ер унікальний - він єдиний здатний знижувати рівень холестерину в крові, і це доведено науковими дослідженнями. Допомагаючи травленню, особливо засвоєнню жирної їжі, пу ер стає ідеальним завершенням трапези.
2
Якісний пу ер продається пресованим. Найпростіший може бути упакований і в заварювальні пакетики. Якщо у вас елітний дорогий чай, то перед тим як приступити до його приготування, вам потрібно буде відокремити деяка кількість від загальної маси. Для цього використовують ножик схожий на устричний - з вузьким коротким і тонким лезом. Їм відокремлюють тонкі горизонтальні верстви пресованого пу ера, схожі на пластівці.
3
Але перед тим як почати отслаивать необхідну вам кількість чаю, «цеглина» необхідно промити. Чим пу ер старіше, тим він коштовності, але від часу на ньому збираються не тільки порошинки, але і різні бактеріальні та грибкові культури. Вони сприяють його ферментації і бродінню, надають йому особливий ні на що не схожий аромат, але абсолютно не потрібні вам у вашому напої. Тому залийте плитку пу ера гарячою водою і потримайте в ній, але не більше 5 секунд.
4
Покладіть пластівці чаю в промитий глиняний чайник, залийте його чистою кип'яченою водою, доведеної до температури 100оС. Води має бути стільки, скільки порцій чаю ви збираєтеся випити за раз плюс ще пару чайних ложок. Наполягайте чай 1-2 хвилини. Розлийте пу ер по чашках. В чайнику повинно залишитися трохи води, стільки, скільки необхідно, щоб чаїнки НЕ сохли. Свіжозаварений пу ер прекрасного червоно-коричневого кольору з виразним ароматом. Пийте його не поспішаючи, як вино, насолоджуючись кольором, смаком, ароматом.
5
Знову залийте пу ер окропом. Для другої заварки, так як чаїнки вже повністю просочилися водою, достатньо 5-10 секунд. Знову розлийте чай, залишивши трохи води на дні. Пу ер можна заварювати ще 2-3 рази, отримуючи щоразу напій з різною інтенсивністю смаку, кольору і запаху.