Як швидко зварити суп. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Сучасний ритм життя змушує економити час на всьому, включаючи і приготування їжі. Найпопулярніша страва в щоденному раціоні людей - це суп . Тому для деяких актуальним є питання, як його швидко приготувати.
Вам знадобиться
  • Сочевиця - 1 ст.;
  • цибуля ріпчаста - 1 шт.;
  • морква - 1 шт.;
  • картопля - 3-4 шт.;
  • масло рослинне - 1 ст.л;
  • сіль
  • перець
  • зелень;
  • гарбуз - за бажанням;
  • копченості - за бажанням.
Інструкція
1
Щоб швидко приготувати суп на м'ясному або овочевому бульйоні, зробіть бульйонну заготовку заздалегідь. Зваріть будь бульйон і поставте його в холодильник, який може зберігатися там 2-4 дні. Використовуючи його, у вас буде можливість щодня готувати свіжий суп з невеликими витратами часу. Крім того, при цьому збережеться вітамінна цінність суп а, і покращаться його смакові характеристики.
2
Швидко зварити суп ви можете і за допомогою різних заморожених сумішей з овочів і бобових культур, які попередньо запарьте в невеликій кількості води і зваріть до готовності на повільному вогні. Якщо ви віддаєте перевагу домашнім заготівлях, нашаткуйте свіжі овочі, покладіть в морозилку і використовуйте в міру необхідності.
3
Для приготування суп а з сочевиці вам буде потрібно 15-20 хвилин. Візьміть невелику каструлю, літра на три. Засипте туди сочевицю, залийте холодною водою. Поставте на середній вогонь, дайте воді закипіти. Зніміть піну і зменшіть вогонь.
4
Поки вариться сочевиця, почистіть картоплю, поріжте його на брусочки або на кубики (як вам подобається) і покладіть в каструлю варитися разом з сочевицею.
5
За бажанням, додайте невелику кількість натертої на дрібній тертці гарбуза. Вона додасть суп у своєрідний смак, тому якщо ви не любите даний овоч, пропустіть цей пункт.
6
Зробіть зажарку з цибулі та моркви. Для цього цибулю наріжте кубиками. Моркву натріть на тертці. Підсмажте на олії до золотистого кольору і перекладіть в каструлю.
7
Якщо бажаєте, щоб суп був м'ясним, додайте в нього трохи дрібно нарізаної копченої ковбаси або сосисок.
8
За 2-3 хвилини до готовності додайте сіль, чорний перець горошком, лавровий лист і трави за смаком (сушений кріп, петрушку, базилік).
9
Подавайте до столу в гарячому вигляді зі сметаною або майонезом.
Мідь , так само як і інші кольорові метали і сплави на їх основі, погано піддається зварюванню. Труднощі при зварюванні обумовлені великою теплопровідністю міді, а також її схильністю до окислення і сильному поглинанню водню в розплавленому стані. Всі перераховані вище особливості необхідно враховувати при проведенні зварювальних робіт. Одним з поширених методів зварювання міді вважається дугова ручне зварювання вугільним електродом.
Інструкція
1
Підготуйте зварюються деталі. Слід врахувати, що цей метод зварювання доцільно використовувати тільки для маловідповідальних виробів і при товщині міді менше 15 мм. Зачистіть кромки деталей і прилеглу до них поверхню. Зварювання виконується за допомогою заточених на конус електродів, при постійному струмі прямої полярності. Розташуйте електрод під кутом в 75-90 градусів до зварюваного виробу. При застосуванні вугільного електрода зварювання необхідно проводити довгою дугою. Рекомендована щільність струму на електроді - 200-400А/см2.
2
Використовуйте прутки з червоної міді марки М1 в якості присадочного матеріалу. При застосуванні ручного зварювання з використанням вугільного електрода, присадочний матеріал не слід занурювати в ванну. Тримайте присадку під кутом приблизно в 30 градусів відносно вироби, на відстані в 5 мм від поверхні розплавленого шару.
3
Зварювання проводиться під флюсами з бури або суміші бури з магнієм, борною кислотою або іншими складовими. Використання присадочного матеріалу і флюсу дозволяє надійно захистити розплавлений матеріал від окислення. Флюс слід нанести на зварювані кромки або поверхню прутка, попередньо змочені рідким склом, а потім просушити на повітрі.
4
Слід врахувати, що якщо товщина виробу становить 5 мм, кут зрізу на крайках стикового з'єднання повинен бути до 90 градусів. Використовуйте графітову основу для проведення зварювання. Зваріть стикові шви в один шар з одного боку. Це допоможе уникнути погіршення механічних властивостей.
5
Проведіть послесварочную проковку по всій довжині шва. Якщо товщина металу менше 5 мм, проковку можна провести в холодному стані. При товщині металу більше 5 мм послесварочную проковку слід проводити з підігрівом виробу до температури в 600 градусів з наступним швидким охолодженням. Очистіть шов розчином азотної або сірчаної кислоти і промийте водою для видалення залишків флюсу.
Зверніть увагу
Слід врахувати, що вся зварювання повинна відбуватися за один прохід, на досить великій швидкості. Робити перерви при зварюванні міді абсолютно неприпустимо.
Корисна порада
При товщині міді більше 15 мм рекомендується проводити зварювання з використанням графітового електрода.