Як відновити ящик на Яндексі. забула пароль від пошти яндекс.

Втратити доступ до поштової ящику завжди неприємно. Особливо якщо в ньому зберігалися важливі відомості. Система поштового зв'язку Yandex дозволяє своїм користувачам відновити забутий логін або пароль до електронної пошти, тим самим знову відкривши до неї доступ.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет.
Інструкція
1
Якщо ви забули пароль до поштової ящику , пройдіть по посиланню mail.yandex.ru і клацніть на напис «Згадати пароль».
2
Перед вами відкрилося вікно відновлення доступу. Надрукуйте в полі ваш логін та адресу електронної пошти, до якої ви хочете відновити доступ. Потім введіть символи з картинки і натисніть кнопку «Далі».
3
Виходячи з того, який шлях відновлення доступу ви вибрали при реєстрації своєї поштової скриньки, вам запропонують спосіб його відновлення. Це може бути відповідь на поставлене вами раніше секретне питання, номер стільникового телефону, прив'язаного до цього ящику , або вказівку іншої поштової скриньки.
4
Якщо це буде телефон, введіть його номер, отримаєте на нього повідомлення з кодом, а потім введіть даний код в необхідне поле. А коли буде потрібно вказати ще один електронний ящик, введіть необхідний e-mail, отримаєте на нього листа з посиланням і пройдіть по ній. По завершенні цих дій введіть цифри з картинки і знову натисніть «Далі».
5
Після цього ви потрапите на сторінку зміни пароля. Введіть новий пароль у першій поле і продублюйте його в другому. Натисніть кнопку «Готово», і ви отримаєте доступ до своєї поштової ящику .
6
У разі втрати логіна спробуйте пригадати його самостійно або запитайте у друзів, яким ви відсилали з нього листи. Якщо все безрезультатно, зверніться в технічну підтримку Yandex. Для цього натисніть на напис «Зворотній зв'язок», розташовану внизу сторінки. Заповніть запропоновану форму, якомога точніше описавши свою проблему і вказавши ще один поштовий ящик, куди вони повинні будуть надіслати відповідь. Втрачений доступ буде обов'язково відновлений.
7
Запишіть пароль і логін від поштової скриньки в блокнот або будь-який важливий документ, що зберігається в комп'ютері. Це дозволить уникнути проблеми відновлення доступу в наступний раз.