Як відновити кровообіг.

При уповільненому кровообігу виникають проблеми зі здоров'ям, порушується робота серцево-судинної системи, можуть утворюватися тромби. Щоб відновити кровообіг , необхідно дотримуватися здоровий спосіб життя, відмовившись від шкідливих звичок, правильно харчуватися, приділяти підвищену увагу фізичній активності і приймати медичні препарати, що сприяють розрідженню крові.
Вам знадобиться
  • - препарати на основі гінкго білоба;
  • - таволга;
  • - кінський каштан.
Інструкція
1
У першу чергу для відновлення кровообігу відмовтеся від шкідливих звичок. Нікотин сприяє стисненню кровоносних судин, що негативно позначається на кровотоці. Алкогольні напої провокують згущення крові, розтягування судин і утворення тромбів. Незалежно від того, який він фортеці. Думка про те, що склянка вина розріджує кров і покращує кровообіг - це не що інше, як міф. При прийомі вина первісний ефект - це розширення судин, але потім неминуче відбувається різке звуження, що призводить до порушення кровообігу.
2
Правильно харчуйтеся. Відмовтеся від жирних, гострих, смажених страв, жирів тваринного походження, не переїдайте, вживайте їжу дрібно і часто. Систематично слідкуйте за своєю вагою. Неправильне харчування і зайва вага - це одна з провідних причин порушеного кровообігу.
3
Займайтеся спортом, більше рухайтеся. Гіподинамія плюс шкідливі звички і надмірне харчування призводять до інсультів та інфарктів, а це наслідок порушеного кровообігу. Щодня робіть легку ранкову зарядку, ходіть пішки, запишіться у фітнес-центр або в басейн. Фізичні вправи значно посилюють кровообіг , запобігають появі зайвої ваги і стимулюють загальну працездатність і хороше самопочуття.
4
Систематично приймайте препарати на основі листя рослини гінкго білоба, таволги, кінського каштана. Це натуральні і абсолютно безпечні засоби, які природним чином зміцнюють стінки кровоносних судин, перешкоджають появі тромбів, стимулюють кровообіг , розріджують кров.
5
Масаж - ще один засіб нормалізувати кровообіг . Загальний оздоровчий масаж допомагає привести всі великі м'язи в стан підвищеного тонусу, це в свою чергу активізує кровообіг , кров насичується активними речовинами, що благотворно впливає на весь організм.
6
Якщо у вас є варикозне розширення вен, проблеми з серцево-судинною системою, зверніться до лікаря. Вам випишуть медичні препарати, що сприяють відновленню кровообігу. Лікарські засоби та дози лікар підбирає індивідуально для кожного пацієнта з урахуванням результатів повного медичного обстеження, супутніх захворювань та віку, тому єдиних рекомендацій з підбору немає.