Як повернути голос при застуді. Як повернути голос із за простуди і горлі.

Під час застуди, коли запальний процес захоплює голосові зв'язки, може з'являтися захриплість. У дітей в цьому випадку нерідко починається ларингіт. Відновити голос і зняти набряк зі в'язок можна при допомогою доступних засобів і препаратів.
Вам знадобиться
  • - ефірне масло;
  • - сода;
  • - ромашка;
  • - календула;
  • - евкаліпт;
  • - пастилки або антибактеріальний спрей;
  • - мед;
  • - молоко.
Інструкція
1
Покажіться лікаря, якщо голос дуже сильно захрип. Можливо, що без при ема антибіотиків вам не обійтися. Але не призначайте самі собі сильнодіючі препарати - вони можуть нашкодити вашому здоров'ю.
2
Проводите ингалирование дихальних шляхів. Закип'ятіть 1,5 літра води, додайте в неї ефірне масло ялиці або кедра. Якщо вам не подобається хвойний аромат, додавайте в воду соду або використовуйте відвар ромашки або картоплі. Дихайте над тазом 10-15 хвилин. Голову краще при крийте рушником, щоб і рідина повільніше остигала, і ефект був сильнішим.
3
Прикладайте до шиї сухе тепло. Це може бути як електрична грілка, так і сіль, розпечена на сковороді і пересипана в вовняний носок. Прогрівання проводите кілька разів на день по 40 хвилин. Якщо вам потрібно відновити голос в найкоротші терміни, робіть це декілька частіше (3-4 рази на добу).
4
Зрошують горло антибактеріальними спреями. Підійде будь-який засіб, яке використовується при ангіні або ларингіті. Купіть «Ингалипт», «Стоп-ангін» або аналогічні аерозольні препарати. Якщо у вас виникає блювотний рефлекс, який ви не можете побороти, розсмоктуйте пастилки, на при заходів, «Септолете» або «Стрепсилс».
5
Заваріть календулу, ромашку і евкаліпт в рівних пропорціях. На склянку окропу потрібно 2 чайні ложки трав'яної суміші. Настоюйте 10-20 хвилин. Відвар процідіть і при ступайте до полоскання горла.
6
Закип'ятіть стакан молока і додайте в нього кілька ложок меду. Пийте в гарячому вигляді кілька разів на день. Якщо у вас індивідуальна непереносимість продуктів бджільництва, замініть мед содою (0,5 ч.л. на 200 мл).
7
Під час лікування намагайтеся менше розмовляти, щоб не напружувати зв'язки. Процес відновлення голосу може зайняти від декількох днів і до кількох місяців - це залежить від ступеня запального процесу та індивідуальних особливостей організму.