Як відновити віддаленого користувача. історія віддалених контактів icq.

В деяких ситуаціях випадково може бути видалений зі списку бажаних контактів користувач в одній із соціальних мереж. Щоб повернути його в список друзів або відновити втрачений контакт, потрібно виконати кілька нескладних дій.
Інструкція
1
Подайте запит цікавого для вас користувачеві на додавання його в розряд друзів. Автоматично ви потрапите до нього в передплатники. У разі підтвердження заявки вам достатньо натиснути на команду «Додати в друзі». Для вас знову будуть доступні всі відкриті раніше дані користувача . Завдяки підписці, ваш знайомий не впізнає, що був видалений з стрічки друзів (за умови, що він не був в мережі в даний момент).
2
Щоб відновити контакт з користувачем в програмі ICQ, подайте запит на авторизацію в мережі і на дозвіл додавання імені користувача в список ваших контактів. Для цього знайдіть людину за номером ICQ або іншими даними і запропонуйте йому бути друзями. При додаванні контакту відбувається двостороння авторизація: користувач дає дозвіл на додавання себе в друзі, і сам додає співрозмовника в стрічку друзів.
3
На згадку вашої електронної поштової скриньки внесіть дані випадково віддаленого користувача (подивіться в історії листування). Достатньо написати електронну адресу або ім'я співрозмовника. Підтвердіть створення нового контакту, натиснувши кнопку «ОК».
4
Якщо ви випадково видалили всі контакти, для відновлення виконайте ряд конкретних дій. Завантажте глобальний каталог і виконайте відновлення системи з архіву, який містить віддалених користувачів. Вимкніть мережеву карту і перезавантажте каталог в звичайному режимі.
5
Створіть вміст пам'яті операційної системи, включивши в нього імена користувачів, що розрізняються між собою. Зробіть це за допомогою команди ldifde, яка дозволить ввести групи користувачів з інших і поточних доменів. Для формування файлів даного виду використовуйте програму groupadd.
6
Завантажте в зовнішньому домені контролер, перезавантажте його в звичайному режимі. В результаті цих дій каталог користувачів буде відновлений.