Як виростити кедр з горіха. великий віяло Як повісити на стіну.

Кедрові горішки неймовірно смачні і корисні, продаються вони в багатьох продуктових магазинах і за привабливою ціною. Але якщо у вас є бажання виростити кедр на присадибній ділянці, приступайте до його виконання.
Інструкція
1
Купіть великі кедрові горішки, бажано в лісництві. Щоб кедри в майбутньому добре запилювалися і давали великий урожай, рекомендується брати горіхи від різних дерев, а ще краще - з різних лісів. Якщо ви хочете посадити насіння, які купили в продуктовому магазині, вони можуть не прорости, тому що нерідко виробники просушують у спеціальних печах або підсмажують їх.
2
Замочите кедрові горіхи в теплій воді на 3 доби. Потім рідину злийте і помістіть насіння в слабкий розчин марганцівки ще на 2 дні, щоб убити плісняві гриби та інші мікроорганізми, які можуть погубити молоді сходи.
3
Поки насіння замочуються, підготуйте грядку. Внесіть в грунт трохи хвої, щоб максимально наблизити грунт до природних умов. Посадку кедрів найкраще проводити восени, коли на вулиці ще тримається плюсова температура - в кінці вересня або на початку жовтня.
4
Посадіть насіння кедра на глибину близько 2 сантиметрів, але не глибше, інакше вони можуть не зійти. Зверху присипте хвоєю або шкаралупою від кедрових горіхів. Відстань між рослинами повинна бути 20 см. У міру зростання вам доведеться їх розсадити.
5
Ранньою весною ви помітите сходи. Постарайтеся захистити їх від прямих сонячних променів, залишивши трохи трави навколо посадок. Але стежте і за тим, щоб бур'яни не погубили ще незміцнілі кедри.
6
Через рік розсадите підросли рослини. Відстань між деревами має становити 2,5-3 метра. Щоб кедри добре прижилися, поливайте їх через день.
7
Удобрюйте рослини 2 рази на рік. Поверх ґрунту викладайте опале листя від дерев, хвою, шкаралупу від горіхів. Восени поливайте кедри настоєм грибів. Візьміть опеньки, лисички, печериці або інші їстівні гриби і залийте їх водою в співвідношенні 1: 7. Настоюйте добу, після цього процідіть. Вносити інші добрива не потрібно. Умови вирощування повинні максимально збігатися з природними.
8
В середньому кедри ростуть 3 роки до початку плодоношення. Горіхи виспевают раз в 1,5 роки пізньої осені. Тому вам доведеться почекати, поки ви зможете спробувати самостійно вирощених горіхів.