Як вибрати сіль. sol технічний помел 3.

В даний час існує величезна кількість видів солі: біла, рожева, чорна, екстра, йодована, дієтична, морська, і т.д., кожна з яких має своє призначення. Тому необхідно знати, як її правильно вибирати.
Інструкція
1
При покупці солі зверніть увагу на розмір кристалів. Сіль сорту «Екстра» завжди має невеликий помел. Для інших же сортів номер помелу вказується спеціально. Сіль вищого або першого сорту має помел №0, тобто 70% кристалів повинні бути розміром не більше 0,8 міліметрів, а 10% кристалів - не більше 1, 2 міліметри. У солі помелу №1: 85% кристалів повинні бути розміром не більше 1,2 міліметра, а 3% - не більше 2,5 міліметрів. У солі помелу №2: 90% кристалів повинні бути розміром не більше 2,5 міліметрів, а 5% - не більше 4 міліметрів. У солі помелу №3: 85% кристалів повинні бути розміром не більше 4 міліметрів, а 15% - більше 4 міліметрів. Сорт солі є її технічною характеристикою, яка б показала, наскільки ретельно і сильно вона очищена. Вважається, що чим крупніше сіль, тим вона корисніша.
2
Подивіться тип виробництва солі: - кам'яна сіль містить високу кількість хлориду натрію (до 99%) і мінімальна кількість вологи; - виварювальна сіль також містить велику кількість хлориду натрію; - садочна сіль 94-98% хлориду натрію та інші іони , завдяки яким має інший смак; - самосадочная сіль містить мінімальну кількість хлориду натрію, тому більш корисна для здоров'я.
3
Якщо ви воліє йодований продукт, то зверніть увагу, якою речовиною він збагачений - йодидом або йодатом калію. Краще, якщо другим, в цій формі йод більш стійкий. Крім того, термін зберігання корисних властивостей йоду становить не більше 2-х років. Це значить, що після закінчення цього терміну від солі можна позбутися.
4
В даний час дуже популярною є досить дорога чорна сіль. Вона набагато корисніше білої і містить велику кількість йоду, калію, сірки, заліза та інших мікроелементів. Але у неї достатньо своєрідний присмак, який не всім подобається.