Як вивчитися на стиліста.

Модну і затребувану на сьогоднішній день професію стиліста вибирають як дівчата, так і хлопці. Існують фахівці з зачісці та макіяжу, а також стилісти по одязі. При бажанні можна опанувати обидва напрямками і надавати послуги професійного стиліста -іміджмейкера по створенню образу клієнта.
Вам знадобиться
  • - середня освіта;
  • - фінансові можливості.
Інструкція
1
Способів вивчитися на стиліста існує декілька, все залежить від того, скільки ви готові вкласти в навчання часу і коштів. Бюджетний, але довгий шлях до професії стиліста почніть в коледжі або в академії перукарського мистецтва.
2
Навчання професії стиліста -Мастер по зачісках та макіяжу займе кілька років. Спочатку ви опануєте теорією, на старших курсах перейдете до практики. Після закінчення навчального закладу ви отримаєте диплом або сертифікат.
3
Виберіть навчальний заклад з кафедрою дизайну одягу, академію або школу моди, щоб вивчитися на стиліста по одязі. Вчитися доведеться ще 2-3 роки, а у вищому навчальному закладі всі 5 років.
4
Курси - ще один спосіб вивчитися на стиліста . Академії і школи пропонують короткочасні або довготривалі курси стилістів по зачісках та одязі. Виберіть найкращий для вас варіант залежно від можливостей.
5
У великих містах існують професійні школи стилістів-іміждмейкеров. За певну плату вас навчать азам професії, проведуть серію майстер-класів. Після закінчення школи стилістів ви зможете знайти власний образ, навчитеся безпомилково підбирати гардероб і грамотно наносити макіяж. В школі ви зможете пройти підвищення кваліфікації, якщо вже працюєте стилістом.
6
Завдяки інтернету вивчитися на стиліста можна? не виходячи з дому. Знайдіть в мережі дистанційні курси стилістів і запишіться на вебінари. Відео уроки допоможуть вам опанувати професію стиліста у зручний для вас час.
7
При бажанні стати дійсно професійним стилістом рушайте на навчання та стажування до Європи. Міланські або Паризькі академії моди пропонують якісне навчання для всіх бажаючих. Час навчання і стажування - близько року. Приготуйтеся до значних фінансових витрат, які окупляться під час роботи в престижній компанії, в яку вас безперешкодно візьмуть із отриманим дипломом.