Як підключити точкові світильники. Як підключати домашні галогенні лампи.

Точкові світильники або як їх ще називають, вбудовані світильники дозволяють рівномірно освітити приміщення, а також створювати різні ефекти, обігруючи особливості приміщення. Їх монтаж - це кінцевий етап ремонту та оздоблення приміщення. Вбудовувати світильники можна лише в підвісні конструкції, найчастіше в гіпсокартонна стеля, а також в декоративні панелі і в панелі меблів для її підсвічування.
Інструкція
1
Прокладати кабель в стелі необхідно ще до того, як корпус буде обшитий. Відразу визначитеся з місцем розташування майбутніх світильників, щоб у місці їх кріплення ні прокладений металевий профіль. Для окремих зон освітлення краще вивести автономні від інших контури. Це дозволить регулювати ступінь освітлення приміщення в майбутньому. Якщо ви використовуєте галогенні лампи першого класу, то буде потрібно заземлення.
2
Потім варто визначитися з джерелами світла. Це може бути галогенна лампа на 220 В, лампа розжарювання на 220 В і галогенні лампи на 12 В. У першому випадку вам знадобляться клемні колодки, у другому - патрони, а в третьому - клемні колодки і трансформатор з 220 В на 12 В на виході .
3
Розмітьте стелю. Візьміть кругову пилку і, підібравши відповідного розміру коронку, виріжте в стелі круглий отвір діаметром трохи більше корпусу світильника. У галогенного це буде колодка, у лампи розжарювання - максимальний діаметр лампи і патрона. Вирізати отвір можна звичайною дрилем, шуруповертом, кругової пилкою, або на крайній випадок вручну ножівкою по дереву.
4
Перед підключенням світильників, відрубайте доступ до електрики, відключивши автоматичний вимикач.
5
Щоб світильник тримався в стелі, у нього повинні бути встановлені пружинні лапки, які після вставки в отвір щільно притискають світильник до стелі. Колодки галогенок зазвичай оснащені такими притискними пристроями. Патрони лампи розжарювання треба завчасно ними оснастити.
6
З'єднання. Для підключення світильника на 220 В підключення через трансформатор не потрібно. Галогенка на 12 В він потрібний. Спочатку до електричного кола підключають трансформатор, а вже до нього на відстані не менше 20 см кріплять Клемник, а до цієї колодці сам джерело світла.
7
Щоб закріпити галогенний світильник, поверніть патрон, вставлений в гніздо на? обороту, потім вставте стопорне кільце. Увімкніть світло і перевірте роботу світильника.
8
Для закріплення лампи розжарювання, дроти в стелі підключіть до патрона, вкрутите лампочку, перевірте роботу, включивши світло, а потім вставте патрон в отвір, проштовхнувши вгору. Пружинні держателі міцно зафіксують прилад.