Як рахувати калорії, щоб схуднути. норма вживання каллорий.

Щоб схуднути, зовсім не обов'язково виснажувати свій організм тривалими голодовками, достатньо тільки скоротити кількість споживаних щодоби калорій. Наприклад, замість піци з фастфуда або шести бутербродів з жирною ковбасою ви можете з'їсти великий обід, приготований з низькокалорійних продуктів, і при цьому не завдати шкоди своїй фігурі.
Інструкція
1
Візьміть таблицю калорійності. Бажано, щоб вона була максимально повної і містила всі продукти, які ви вживаєте хоча б зрідка. Можна скласти цю таблицю самостійно, використовуючи дані з різних джерел. Роздрукуйте її і прикріпіть на холодильник, а також покладіть одну копію в свою сумочку.
2
Розрахуйте приблизну кількість калорій, яке ви вживаєте щодня. Якщо вам важко зробити це, протягом тижня записуйте все страви, які ви з'їли, їх масу і калорійність. Виходячи з цих даних, ви зможете обчислити, скільки калорій вживаєте в середньому за добу.
3
Виберіть обмеження калорійності і складіть меню на кожен день. Якщо раніше ви вживали 3500 Ккал, ні в якому разі не можна відразу переходити на 1200, це лише принесе шкоди вашому організму! Краще поставте обмеження спочатку в 3000 Ккал, через 2-3 тижні знизьте до 2500 і т.п.
4
Визначте середня витрата калорій в день. Ідеальний варіант - записувати все, що ви робите протягом доби, а потім рахувати, скільки калорій витрачається на кожну дію. Однак це дуже важко, так що краще скористатися усередненими даними. Чоловіки, які працюють в офісі, витрачають в день близько 2800 Ккал, а жінки - 2200. На важкій роботі або при щоденних заняттях спортом чоловіки витрачають 3000 Ккал, жінки - 2500.
5
Постарайтеся скласти меню так, щоб споживання калорій не перевищувало їх витрата. Наприклад, жінці, яка працює в офісі і веде малорухливий спосіб життя, слід поступово знижувати кількість споживаних калорій до 2000, потім до 1500 і навіть до 1000. Так ви зможете стабільно худнути, при цьому не гризучи себе голодуванням.
6
Якщо ви змушені харчуватися не вдома, постарайтеся брати з собою їжу, а не харчуватися у фастфудах. Ви можете купувати в магазинах йогурти, кефір та інші продукти. На упаковці, як правило, вказується калорійність, так що ви зможете без праці дотримуватися своєї дієти.