Як вивести плями зеленки. Як вивести зеленку від синіх джинс в домашніх умовах.

Пам'ятаєте, як в дитинстві ви не любили, коли подряпини і садна вам мазали зеленкою? Сліди від йоду зазвичай зникали з ліктів і колін вже на наступний день, а ось зеленка відмивалася довго і зовсім не прикрашала. А що ж робити, якщо ви неакуратно відкривали або використовували зеленку і забруднили їй не руки, а улюблену кофтинку або поличку у ванній? Не турбуйтеся, є багато народних засобів, які повинні допомогти вам в боротьбі з смарагдовими плямами . Про те, які це кошти - в інструкції нижче.
Інструкція
1
Якщо ви посадили пляма щойно і воно ще свіже, спробуйте обробити його перекисом водню. Просто налийте трохи розчину або воду з розчиненою в ній таблеткою на пляму. Свіжа пляма має зійти.
2
Спробуйте вивести свіжа пляма розчином аміаку (10%). Змочіть ватку або губку в розчині і протріть кілька разів пляма, після чого річ виперіть в теплій воді з хорошим пральним порошком.
3
Спробуйте замочити пляму в засобі для прання Vanish. Нанесіть засіб на пляму, залиште на деякий час, а потім виперіть в пральній машині. Цілком можливо, що з першого разу повністю вивести пляму не вийде. Повторіть процедуру кілька разів, якщо занадто часте прання не зашкодить ткані.Кроме цього засобу ви також можете використовувати кошти компаній Flat або Amway.
4
Спробуйте вивести пляму від зеленки аскорбінової кислотою. Можливо, цю процедуру теж доведеться повторити кілька разів, так як за один раз пляма сходить погано. Майте на увазі, що цей спосіб може пошкодити забарвлення тканини.
5
Якщо ви посадили пляма на білу річ, то спробуйте скористатися відбілювачем. Пам'ятайте, що відбілювач може зробити тканину нетривкою, а ще від застосування відбілювача, особливо концентрованого, біла тканина може пожовтіти.
6
Але якщо ви все-таки вирішили спробувати, то спочатку просто виперіть пляму і просушіть. Потім обробіть його відбілювачем і залиште на якийсь час (бажано, на те, що зазначено на упаковці, але його може не вистачити для зникнення плями). Після цього знову виперіть річ. При необхідності повторіть процедуру, але пам'ятайте, що ви робите це на свій страх і ризик.
7
Якщо ви пролили зеленку на лінолеум або подібні поверхні, то спробуйте вивести плями з допомогою ацетону або рідини для зняття лаку. Такий спосіб можна спробувати і на поверхні, покритої пластиком (наприклад, на столі з покриттям під дерево). Ні в якому разі не використовуйте ацетонсодержащіе речовини на лакованих і глянцевих пластикових поверхнях - ви абсолютно точно їх зіпсуєте. Удачи вам в боротьбі з плямами !