Як ввести електронну пошту. Як водиться електронної пошти.

Електронною поштою сьогодні користується все більше і більше людей. До цього розташовує простота в поводженні з даними ресурсом і переваги, які він має перед поштою звичайною.
Інструкція
1
Відкрийте свою поштову скриньку, ввівши в пошуковий рядок браузера запит «пошта» та вибравши потрібний вам ресурс. Щоб це зробити, потрібно знати, яким саме сервісом він обслуговується. Найбільш популярними з них сьогодні є: mail.yandex.ru, mail.ru, mail.rambler.ru, mail.google.com, pochta.ru. Щоб це визначити, зверніть увагу на найменування, що стоїть у вашому e-mail після символу @ («собака»).
2
На сторінці входу в поштову скриньку знайдіть поле для введення електронної адреси. У разі, якщо ви пройшли реєстрацію, і у вас є логін і пароль, натисніть кнопку «Вхід». В верхній рядок напишіть ім'я своєї поштової скриньки, наприклад, vasil@mail.ru. В нижній рядок введіть свій пароль. Якщо ви надали правильні дані, перед вами відкриється сторінка, що містить інформацію про нові листи та ін.
3
Якщо вам потрібно написати електронного листа, після авторизації, виберіть команду «Написати листа». Перед вами з'явиться форма, в якій верхніми строчками будуть «Кому» і «Тема». Електронна адреса одержувача вводите в першу строчку. Особистий e-mail при відправці листа писати ніде не потрібно, тому що він і так буде відображатися в одержувача.
4
Набираючи електронну адресу, уважно стежте за розкладкою клавіатури: він обов'язково має бути переключено на англійську. При введенні логіна і пароля перевірте: чи не натиснута Чи клавіша Caps Lock, інакше можуть виникнути проблеми (тут важливий регістр символів, що вводять). В електронному адресі не можна ставити прогалини і використовувати знаки кирилиці.
5
Використовуйте сервіси зберігання адрес електронних скриньок ваших знайомих. Такими опціями, як правило, забезпечена будь-яка поштова програма. Щоб не вводити заново кожен раз e-mail адресата, якому ви пишете лист, напишіть його один раз і потім виберіть команду «Адресна книга», додайте в неї дані адресата.