Як виробити електрику.

Для того щоб виробити електрику в домашніх умовах, не потрібно якихось складних і хитромудрих приладів. Керуючись найпростішими законами фізики, відомими зі шкільного курсу, і маючи трохи підручних матеріалів, можна легко домогтися бажаного результату. Овочі та фрукти - ось елементарний джерело електрики.
Вам знадобиться
  • - дві мідні пластини (електроди);
  • - два мідних або алюмінієвих дроти;
  • - вольтметр.
Інструкція
1
Одним з джерел електрики є звичайні телефонні лінії. В них підтримується напруга, яка не тільки забезпечує працездатність телефонних апаратів користувачів, але також дозволяє забезпечити роботу лампи розжарювання малої та середньої потужності.
2
Іншим відомим способом отримання електрики є добування його з дерева. Щоб це зробити, вам буде потрібно два невеликих шматка металу. При взаємодії один з одним ці пластини будуть утворювати різнополярні електроди - анод і катод. Візьміть один з них (наприклад, залізний цвях або алюмінієвий стержень) і застроміть його якомога глибше в стовбур дерева. Другий гальванічний елемент вставте на 15-20 см в грунт поруч з деревом. Через кілька секунд між елементами виникне напруга в 1 Вольт. Для того щоб вироблену напруга мало досить хорошу якість, необхідно в дерево вставити більшу кількість стрижнів.
3
Аналогічним чином можна отримати електрику , вставивши гальванічні елементи в лимон, апельсин та інші цитрусові. Більш того, в даному випадку, крім міді та алюмінію, допускається також використовувати пластини (стрижні) із золота або срібла, за допомогою яких вдасться отримати напруга величиною не в один, а в цілих два вольта.
4
На дачній ділянці можна добути електрику допомогою звичайної сирої картоплини. Для цього, крім самої бульби картоплі, вам будуть потрібні зубна паста, сіль і дроти. Візьміть бульба і розріжте його на дві половини. У центрі однієї з них чайної ложкою зробіть невелике заглиблення і покладіть туди змішану з сіллю зубну пасту, а через іншу проведіть зачищений провід. Після цього з'єднайте половинки за допомогою сірників, голок або зубочисток так, щоб провід стикався із зубною пастою. На цьому все - ваше джерело електрики готовий до роботи. Тепер ви з його допомогою можете включати лампочки і від електричної іскри запалювати вогнища.