Як відновити сторінку.

Втрата доступу до особистої сторінці - нерідкий випадок. Зазвичай профіль блокується адміністрацією через порушення правил користування ресурсом або через шахрайських дій зломщиків. Але користувач, який опинився в даній ситуації, не повинен впадати у відчай. У більшості випадків аккаунт легко відновлюється.
Інструкція
1
Відкрийте браузер і перейдіть на головну сторінку соціального сайту. Виконати цей крок можна кількома способами: ввести в адресний рядок інтернет-браузера адреса мережі або скористатися найбільш зручною для вас пошуковою системою.
2
Застосовуючи другий спосіб, будьте особливо уважні. Останнім часом в мережі з'явилося багато сайтів-пасток, зовні схожих на справжні, які шахраї використовують для крадіжки облікових записів користувачів і злому аккаунта. Щоб не стати жертвою зловмисників, перевірте правильність написання адреси сайту. Зверніть увагу, що він може відрізнятися від реального декількома літерами або символами.
3
Третій спосіб - найнадійніший. Збережіть закладку на сайт. І тоді навіть у разі злому вашого профілю ви все одно опинитеся на сторінці цього сайту. Саме з неї вам і належить почати процедуру відновлення.
4
Щоб до неї приступити, натисніть посилання з написом «Забули пароль» і скористайтеся підказками майстра, який проведе по всіх етапах повернення сторінки.
5
У першому вікні вам буде запропоновано ввести зазначені під час реєстрації відомості: адреса електронної пошти, логін або номер свого телефону. Якщо всі дані будуть вказані вірно, для переходу на наступну сторінку введіть символи з картинки.
6
Якщо ви прив'язували свій телефон до сторінки, вам прийде на мобільний sms з кодом, який потрібно буде ввести в соотвествующее поле і перейти на наступну сторінку.
7
Далі вам належить дати правильну відповідь на контрольне запитання. І здійснити перехід на сторінку, де ви зможете ввести новий пароль. Потім в нижньому рядку повторіть шифр ще раз. Щоб не забути пароль та інші облікові записи, збережіть їх у записній книжці або в спеціальному текстовому документі. Бажано, щоб доступ до нього мали тільки ви.
8
Також новий пароль може бути висланий користувачеві на електронну пошту або телефон.
9
Багато сервісів після введення вами необхідних даних можуть відправити вас до шуканим сторінкам. Якщо запропонований варіант ваш, натисніть посилання «Так, це моя сторінка». Дізнатися її ви зможете за особистою фотографії, імені та фаміілі, місцем проживання. Якщо знайдений аккаунт не ваш, повторіть спробу, клікнувши на напис «Це не моя сторінка».
10
Якщо, слідуючи даними радам, ви не змогли відновити доступ до профілю, зверніться до служби підтримки сайту. Посилання на неї розташовується на головній сторінці.