Як замінити барабан.

Жодна повноцінна ударна установка в музичному колективі не обходиться без малого барабана , який дає неповторний і яскравий звук, що надає особливу забарвлення загальному звучанню ритм-секції. Як і будь-який інший інструмент, малий барабан час від часу вимагає заміни комплектуючих матеріалів - в даному випадку в ролі таких матеріалів виступають струни, які надають барабану характерний деренчливий призвук. Про те, як замінити струни, ми розповімо вам в цій статті.
Інструкція
1
Візьміть блок зі струнами і шнур, протягнуто через один з його країв, простягніть двома кінцями в щілину обода, а потім обв'яжіть навколо хвостовика гвинтів на обечайке барабана .
2
Гвинт затягніть до упору, повертаючи його за годинниковою стрілкою, щоб санчата для струн встановилися в верхнє становище. Проверніть гвинт на п'ять обертів назад, щоб згодом підлаштувати барабан.
3
Опустіть важіль санчат і оберніть кінці шнура навколо гвинтів санчат, а потім поступово піднімайте важіль вгору, притиснувши його в підсумку до вертикальної деталі. Важіль повинен рухатися повільно, але досить вільно, без сильного опору вашим діям.
4
В вертикальному положенні важіль повинен защелкнуться - якщо ви відчуваєте, що він не може дотягнутися до потрібної позиції, злегка послабте натяжні гвинти. Натяг гвинтів повинно бути таким, щоб важіль замикається легко і без зусилля.
5
Слабо натягнуті струни можна підтягнути, загорнувши натяжні гвинти до появи чіткого звуку барабана .На другій стороні барабана встановіть другий край струн тим же способом, який був описаний вище . Обидва важеля повинні бути в притиснутому і защелкнуто положенні, а струни при цьому повинні лежати рівно посередині барабана .
6
Слідкуйте за тим, щоб їх розташування було симетричним, а держателі розташовувалися точно паралельно один одному - це впливає на чистоту майбутнього звуку. Щоб забезпечити симетрію натягу струн, намагайтеся однаково натягувати кріпильні шнури з усіх боків.
7
Якщо шнури натягнуті нерівномірно - злегка розслабте натяжні гвинти і вирівняйте положення шнурів, підтягнувши вільний край. Також підтягнути шнур можна, використовуючи викрутку, якою потрібно підняти довший край шнура і протягнути його на коротку сторону.