Як весело провести 1 квітня з колегами.

1 квітня - самий несерйозний свято в році. Але це зовсім не означає, що до нього не потрібно готуватися. Влаштувати День сміху собі і колегам на роботі - ціле мистецтво, адже так легко образити або навіть розладнати людини невдалим жартом. Тому до вибору розіграшів потрібно підходити з розумом.
Інструкція
1
Постарайтеся залучити до святкування якомога більше співробітників організації, в якій ви працюєте. Наприклад, можна заздалегідь повісити оголошення про те, що в День сміху пройде конкурс на самий дружний і веселий відділ, працівникам якого вдасться найбільшу кількість раз розіграти один одного або своїх колег з інших відділів.
2
Якщо в організації, де ви працюєте, вхід здійснюється строго за перепустками, то можна напередодні або перед початком трудового дня передати охоронцю список кумедних або каверзних запитань. І пропускати лише тих, хто придумає, що відповісти.
3
Перетворити 1 квітня в справжнє свято на робочому місці вийде тільки в тому випадку, якщо в колективі панує приятельська атмосфера. Якщо ж відносини між товаришами по службі натягнуті або практично немає контакту один з одним протягом усього дня, то, швидше за все, затія з масовими розіграшами провалиться.
4
Навіть якщо ви можете бути впевнені в адекватному сприйнятті жартів все одним з ваших колег, цього цілком достатньо. Розіграйте його кілька разів. Можливо, це підніме настрій і іншим.
5
Прийдіть на роботу значно раніше покладеного часу, щоб ніхто не встиг помітити вашого розіграшу. Приклейте канцелярське приладдя одного з товаришів по службі до столу будь-яким прозорим клеєм. З ранку реакції на подібний жарт бувають найбільш цікавими.
6
Сховайте якусь річ зі столу одного з ваших колег. Важливо, щоб це був предмет, який неодмінно знадобиться людині протягом дня. Але не перестарайтеся: не варто ховати важливі документи або списки доручень. Спостерігайте за реакцією і не видавайте себе, навіть якщо колега вже зрозумів, хто винен в пропажі.
7
Напевно вам відома стара жарт про «білу спину». Її суть полягає в тому, що ви з непідробним жахом повідомляєте комусь, одягненому в темний одяг, що його спина вся забруднена чимось білим. Природно, людина починає нервово намагатися побачити власну спину або тут же знімає одяг, не замислюючись про те, як він виглядає з боку. Цей розіграш може виявитися вельми образливим. Але тільки не у випадку жарти над самим собою! Прийдіть на роботу в чорному піджаку, забрудненим зі спини білою фарбою, крейдою і т.п. І на все співчутливі зауваження колег голосно і з почуттям заявляйте, що ви пам'ятаєте про День сміху і не піддастеся на бородатий розіграш. Незабаром ви напевно змусите посміхнутися багатьох співробітників.
8
Важливо пам'ятати, що 1 квітня не є офіційним державним святом і, відповідно, вихідним днем. Будь-які, приготовлені вами і вашими колегами сюрпризи, не повинні позначитися на якості трудової діяльності. Особливо в тому випадку, якщо в цей день багато завантажені дорученнями начальника.