Як одягати дитину ранньою весною.

Погода ранньої навесні дуже непередбачувана. В один день може бути тепло і безвітряно, а в іншій - сиро і дуже холодно. А прогулянки дитині необхідні щодня. Тому необхідно знати, як одягати малюка, щоб він не замерз і не промок.
Інструкція
1
Грудного дитини на прогулянку ранньої навесні не потрібно сильно закутувати, але в той же час одягнути його важливо надійно. Одягніть боді, тонкий махровий комбінезон, легкий комбінезон на синтепоні, таку ж шапочку. На коляску натягніть спеціальну накидку або дощовик і гуляйте спокійно 1,5-2 годину.
2
Для дітей 1-4 років немає нічого кращого комбінезонів для весняної прогулянки. Вони не сповзають, що не задираються, надягати і знімати їх дуже легко. Для ранньої весни придбайте комбінезон, який розрахований на температуру до -5 градусів з непромокаючої і легко стирається тканини. Крім того, краще, якщо комбінезон буде не важким і не дуже об'ємним, з капюшоном і гумками на рукавах і брюках.
3
Важливою частиною одягу малюка для прогулянки є шапка. Прекрасним варіантом може бути модель «труба», яка виконує відразу дві функції: шапочки і шарфа. Головний убір повинен бути теплим, приємним на дотик і непромокаючим.
4
Шарф може бути будь-яким, головне - правильно зав'язати, щоб він не заважав малюкові грати під час прогулянки.
5
Рукавиці повинні бути тонкими, але в той же час теплими. Краще, якщо вони будуть непромокальними, щоб дитина могла спокійно грати. Пришийте на них гумку і пропустіть через рукава курточки, щоб малюк їх не втратив.
6
Отже, одягайте малюка. На голе тіло надіньте бавовняну маєчку і трусики, потім кофточку з такого ж матеріалу і теплий джемпер. На ноги надіньте теплі колготки. Завершіть цей процес верхнім одягом.
7
І нарешті, головна екіпірування дитини - взуття. Від правильності її вибору і матеріалу, з якого вона виготовлена, залежить формування стопи малюка. Зручна, легка, м'яка, на гнучкій підошві, що не вузька і не дуже широка - основні якості, якими повинна відповідати взуття для дитини. По можливості віддайте перевагу шкіряній, так як вона не пропускає вологу всередину і є досить міцною.
8
Одягайте дитини на прогулянку в одяг яскравих кольорів. Діти в захваті від барвистих речей, а вам буде легше спостерігати за своїм малюком.
Одягаючи дитини навесні, необхідно пам'ятати про одну небезпеку - перегрівання. Воно небезпечно тим, що при перегріванні ми починаємо роздягати плаче дитини , покритого потом. Настає миттєва зміна температурного режиму, переохолодження і як результат - захворювання.
Інструкція
1
Абсолютно неприпустимо кутати малюка в п'ять ковдр та комбінезони, а самому при цьому йти в майці. Аргумент "ну він же маленький" не є вірним. У дитини така ж шкіра, як і у дорослого, просто сприйняття температур більш динамічно. Діти народжуються з нормальним сприйняттям спеки, сонця, прохолоди і вітру. Не варто намагатися занадто захистити дитини від цих природних явищ. По-перше, ви можете перегріти дитини , він почне плакати і наполегливо вимагати зняти зайві шари одягу. Роздягання в такому випадку може призвести до хвороби. Крім того, ви можете виростити "тепличного" дитини , що також може привести надалі до частих простудних захворювань і ослабленому імунітету.
2
Основою для одягу дитини є тонкий бавовна. Це може бути комбінезон або костюмчик з сорочечки і штанців. Якщо на вулиці тепло, то поверх цього можна надіти махровий комбінезон. На голову пов'язати легкий чепчик. Якщо на вулиці холоднішає, то махровий комбінезон варто замінити на флісовий, укрити дитини ковдрою. На голову необхідно надіти шапочку, пов'язану з тонкої натуральної вовни. Якщо ви не впевнені, надягати на дитини зайвий шар одягу чи ні, відповідь одна - не надягайте. Краще візьміть речі з собою, при необхідності їх надіньте. Для дітей постарше - це курточки та кофти, для малюків же можна взяти додаткову ковдру.
3
Якщо ж на вулиці світить сонце, сміливо знімайте з дитини зайві шари одягу, даючи йому можливість приймати сонячні ванни. Залиште його в сорочечці. Не забудьте зняти шапочку і шкарпетки. На ногах багато рецепторів, їх необхідно розвивати. Для того щоб перевірити, жарко дитині чи ні, помацайте його ручки, ніжки і носик. Якщо вони прохолодні - дитині комфортно, якщо ж холодні, необхідно його одягнути. Якщо тіло дитини покриває піт, він починає потіти і вередувати, йому дуже жарко. Необхідно зняти зайві шари одягу, тільки не всі відразу, а по одному, з проміжками часу, даючи дитині звикнути до нової температурі.
Корисна порада
Не забудьте з собою соску або поїльник, вологі серветки. Якщо дитина перегрівся, необхідно дати йому води і умити.