Як одягатися красиво. Як красиво одягатися.

Рідко яка жінка здатна пройти повз вітрини з нарядами і не помилуватися незвичайними фасонами моделей. А частина обов'язково зайде в магазин приміряти вподобане сукню або блузку, навіть якщо не збирається нічого купувати. Потім зітхне і вийде, згадавши, що вдома шафа не закривається від одягу, а надіти все одно нічого.
Інструкція
1
Проблема зазвичай полягає в тому, що купуючи нові речі, часто жінка не замислюється, що і з чим у неї буде поєднуватися. Купівля іноді відбувається під впливом миттєвого пориву. А насправді потрібно не так і багато речей, щоб виглядати красиво і елегантно. Просто предмети купленої одягу повинні поєднуватися між собою, щоразу створюючи новий комплект.
2
Перш за все необхідно помізкувати над кольором. Це один з основних показників смаку. Яким би чудовим і модним він не був, якщо він вам не йде, сміливо відмовляйтеся від цього вбрання. Красивою він вас не зробить. Визначте свій цветотип і вибирайте тільки той одяг, який вам не просто підходить, а прикрашає, відтіняє ваші достоїнства, наприклад, очі, колір шкіри або волосся.
3
Відсутність комплексів - це, безумовно, добре, але свою фігуру необхідно оцінювати об'єктивно. Не потрібно купувати обтягуючі речі, якщо є зайві кілограми, а іноді не 1 або 2, а більше. Навіщо привертати увагу до не дуже симпатичним складочкам. Якщо ноги повні, варто відмовитися від міні-спідниці і обтягуючих стегна брюк.
4
Є безліч нарядів, які допоможуть заховати те, що потрібно, підкреслять красиві частини тіла. Тому широку талію замаскуйте сукнею або тунікою із завищеною лінією відрізу по талії або платтям в грецькому стилі. Повні руки допоможуть приховати накидки, болеро або палантини. Повні стегна сховаються в прямій спідниці або спідниці-дзвоні. Тонку талію можна підкреслити яскравим ремінцем, красиві груди не варто ховати, як і стрункі довгі ноги.
5
Але стежте, щоб будь-який одяг виглядала жіночною - ніяких мішкуватих балахонів, втім, як і викликають декольте і розрізів. Все повинно бути стильно й елегантно. Хоча деякі жінки під цими словами розуміють зовсім інше.
6
Доповніть свій гардероб красивими і оригінальними аксесуарами. Не кожна зможе зважитися на екстравагантний предмет одягу, а от прикрасити себе брошкою, шарфом, яскравим шовковим хусткою, ниткою перлів може спробувати будь-яка представниця прекрасної статі.
Зверніть увагу
Ми говоримо про базові речі, а саме: нам потрібні гарні сукні. Це перший пункт, як красиво одягнутися жінці, і він дуже легко виконаємо з першого заходу. Нехай у вас буде небагато суконь, але вони повинні бути такими, що ви вийшли, і швах, у всіх шви розійшлися від заздрості.
Корисна порада
Тому будь-якій жінці, дівчині або хлопцю дуже важливо навчиться одягатися красиво і "зі смаком", щоб і взимку і влітку виглядати елегантно і красиво. У виборі фасону і тканини не можна нехтувати правилом: не всі красиво, що модно. Мода і стиль одягу виражаються в розмаїтті покрою виробів: сукні суворої форми з втачним рукавом, м'якої форми, цельнокроение і відрізні по лінії талії, із завищеною лінією талії, відрізні нижче лінії ...