Як зав'язувати краватку.

Незважаючи на те, що краватка пережив безліч перетворень у своїй формі і розмірах за останні десятиліття, він продовжує залишатися модним аксесуаром будь-якого чоловіка, має смак до одягу. Одна проблема - зав'язувати краватку вміють далеко не всі. Якщо ви теж зіткнулися з такою ситуацією, то ця інструкція - для вас.

Вам знадобиться

Власне краватку.

Інструкція
1

Для початку спробуйте зав'язати найпоширеніший вузол, який називається "Фор ин Хенд". Цей вузол винайдений в Англії членами одного з англійських клубів. Спочатку підніміть комір сорочки (так зав'язувати буде куди простіше). Оберніть краватку навколо коміра. Більш вузький кінець краватки при цьому повинен виявитися праворуч, а більш широкий - по ліву руку.

2

Тепер перехрестіть кінці краватки таким чином, щоб широкий кінець виявився над вузьким кінцем.

3

Зараз широкий кінець заведіть вправо , щоб вузький виявився як би в петлі з широкого кінця. Після цього широкий кінець ще раз перекиньте через вузький.

4

У вас вийшла петля. Протягніть через неї широкий кінець краватки, витягніть наверх. В результаті цієї дії у вас вийде ще одна петля, тепер простягніть широкий кінець через неї. Утворився вузол притримаєте рукою.

5

Тепер вийшов вузол вирівняйте і підтягніть до горла.

Тепер ви освоїли вузол "Фор ин Хенд"!

6

А тепер розв'яжіть те, що у вас вийшло, і спробуйте зав'язати краватку ще одним дуже простим вузлом. Його найчастіше називають "Претт". Особливо зручно він підходить для вузьких комірів - такий вузол на них зав'язати куди простіше.

Спочатку краватку накиньте на комір, але не так, як у попередньому прикладі, а повернувши його вперед виворітного стороною. Перехрестіть кінці краватки, але цього разу вузький розташуйте поверх широкого.

7

Два кінця утворили петлю під горлом. У цю саму петлю просмикніть широкий кінець краватки, протягніть його вниз.

8

Тепер широкий кінець просмикніть у знову утворилася петлю і витягніть наверх.

9

На вашому краватці утворився вузол. Протягніть в нього широкий кінець, розправте вузол і затягніть ближче до горла.

Ось ви і освоїли Друга досить простий вузол. Тепер ви завжди зможете самі зав'язати собі краватку.

Удачи вам!

Зверніть увагу

Уникайте поєднання вузьких комірів з широкими краватками і навпаки. Це буде виглядати безглуздо, та й зав'язувати краватку буде незручно.